Мама Сердючки Інна Білоконь стала жертвою побиття

22 серпня 2016, 13:17

Неприємний інцидент стався з Інною Білоконь, яка грає роль мами Вєрки Сердючки. Її разом з донькою побили у Полтаві.

Ця історія відбулася у ніч на 19-те серпня, повідомляють "Вести".

За словами друзів 47-річної артистки, на неї на Сорочинському ярмарку напали цигани.

"У Інни з чоловіком Олегом в Полтаві є свій невеликий ресторанний бізнес, і щороку вони беруть участь у Сорочинському ярмарку... Чоловіка Інни в той момент не було. Їй допомагали дочка і подруга. До них підійшли цигани. Стався конфлікт, і цигани, а їх, за словами Інни, було чоловік 12, накинулися на них з кулаками", - розповіли друзі.


Інна Білоконь стала жертвою побиття циганами

За їхніми словами, наразі Білоконь вся у гематомах, а у дочки - травма щелепи.

У поліції Полтавської області інцидент за участю Білоконь і осіб ромської національності підтвердили, зазначає видання. У даній справі відкрито кримінальне провадження.

Тепер кривдникам артистки за умисне нанесення легких тілесних ушкоджень світить штраф або обмеження волі на термін до двох років.

Як зазначив друг і колега Інни Андрій Данилко, вона навіть з ним розмовляти не хоче по телефону, не кажучи вже про пресу.

"Тільки кілька повідомлень написала. І я її не смикаю, розумію, що після того, що сталося треба прийти в себе. Хоча нам уже 23-го серпня вилітати до Відня - у нас концерт. Сподіватимусь, що Інна буде поруч зі мною. Як я зрозумів, у їхньому з чоловіком кафе на Сорочинському ярмарку відпочивала компанія циган", - розповів Данилко.

Вже за день Сердючка з мамою мають летіти до Відня

ТаблоID звернувся до представників Данилка і Білоконь у продюсерському центрі "Mamamusic". Там інцидент підтвердили, але від коментарів відмовилися, бо сама Білоконь на зв'язок не виходила.

Фото з Instagram Юрія Нікітіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів