Руслана, Джамала, Лорак і Шуров про досягнення країни за 25 років

Середа, 24 серпня 2016, 12:04

З нагоди 25-ої річниці Дня Незалежності України ТаблоID попросив вітчизняних артистів поділитися, які, на їхню думку, найголовніші досягнення країни за цей час.

Про те, чим їм запам'яталася рідна Україна за свої незалежні чверть століття розповіли Джамала, Руслана, Ольга Полякова, Ані Лорак, Дмитро Шуров і Злата Огнєвіч.

Джамала:

"Головне досягнення України за роки незалежності - це люди. А особливо покоління 18-23-річних. Вони не застали Радянський Союз, токсини "совка" не встигли отруїти їх свідомість і душу. Вони росли і формувалися вільними в епоху, коли світ відкритий, а будь-яка інформація доступна. Вони - шанс для України вижити і побудувати здорове суспільство та процвітаючу країну. Я в це вірю!".

Джамала вірить у покоління молодих 

Руслана:

"Не перерахувати все те, що відбулося в Україні за роки незалежності. Не зважаючи на те, що наша країна дуже молода, ми маємо багато різних досягнень. Особисто для мене Революція Гідності стала однією з найбільш значущих подій. Саме в цей момент українці показали, що знають справжнє значення слова "Незалежність".

Ми довели, що за нашу незалежність будемо боротися не тільки на папірці, а й на ділі, чого б це не вартувало. 25 років державі, як і людині – це не багато, однак є великі амбіції, сили та оптимізм, яким не можуть похвалитися наші більш старші сусіди. З Днем Незалежності, Україно!".

Для Руслани, як і для багатьох українців, Революція Гідності стала найбільш значущою подією незалежної України 

Дмитро Шуров (Pianoбой):

"Головне наше досягнення - що є ще на мапі така країна Україна, при тому, як її роздерибанюють, ділять і розкрадають. А всі головні досягнення у нас попереду. З пам'ятного - два роки Шевченко в матчі Україна -Швеція, та люди, які вистояли за свої переконання Майдан".

Шуров упевнений - головні досягнення України ще попереду 

Злата Огнєвіч:

"Головне досягнення країни - незалежність в умах українців! Ми дозволили собі стати більш вільними, і хоч це й зайняло багато часу, а з деякими ще не відбулося, процес уже запущений. І це радує!

Другим не менш важливим досягненням вважаю те, що ми всі нарешті полюбили нашу країну, пишаємося нею і з захопленням в голосі ділимося з іноземцями подробицями життя в Україні".

Огнєвіч вважає, що незалежність - в умах українців 

Ані Лорак:

"Вітаючи Україну зі святом, приємно усвідомлювати, що за 25 років своєї Незалежності Україна отримала багато талановитих артистів, акторів кіно і театру, співаків, гуртів, спортсменів, які з гідністю представляють Україну у всьому світі.

Так як я – людина творча, можу відмітити музичні досягнення України. Я щаслива, що у 2008 році мала честь представляти Україну на "Євробаченні" під жовто-блакитним прапором і з гордістю привезла додому срібло. Сьогодні ми пишаємось Джамалою, яка своїм виступом запросила глядачів Євробачення в Україну.

Дуже приємно, що сьогодні я маю можливість виступати у різних країнах світу, знайомлячи моїх глядачів з українською культурою. На моїх концертах завжди звучить українська пісня, в моєму шоу "Кароліна" є цілий блок пісень мого земляка, легендарного композитора Володимира Івасюка. Я бажаю і мрію, щоб Україна завжди була квітучою державою і всі українці жили у мирі та злагоді. Вітаю зі святом Незалежності!".

Лорак вирішила не сильно торкатися політки, натомість розповіла про музичні досягнення

Оля Полякова:

"Хвиля патріотизму, яка сьогодні прокотилася по нашій країні, з одного боку, безумовно, піднімає наш національний дух, підвищує самоідентифікацію кожного українця, як громадянина національної держави, здатної захистити його права.

Але з іншого боку нашими почуттями маніпулюють політики і знаходиться досить бажаючих паразитувати на нашій потреби відчувати себе єдиним і успішним народом в сильній державі.

Тому для мене День Незалежності - не тільки державне свято, а ще й особисте свято власної внутрішньої свободи, почуття відповідальності за свою життя і своєї сім'ї, особистого успіху і самодостатності. Незалежність країни повинна починатися з особистої незалежності її громадян. Незалежності від бідності, злиднів, хвороб і воєн".

Полякова розповіла, що ж для неї - День Незалежності 

Фото з соцмереж


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів