Дівчина Лещенка заробляє кілька тисяч євро за сет і планує сім'ю

8 вересня 2016, 11:13

Скандал навколо новопридбаної квартири депутата Сергія Лещенка не вщухає вже кілька днів. За цей час сам новоспечений власник житла у центрі міста розказав у деталях, де взяв кошти і чому зробив цю недешеву покупку саме зараз.

Однак і роль дівчини Лешенка, діджейки Насті Топольської важлива у цій роздутій соцмережами історії. Адже частину грошей дала саме вона. Тому преса і зацікавилася заробітком Анастасії, яка грає сети по всьому світу.

Настя не стала приховувати гонорари і назвала конкретні суми у коментарі "Фактам ICTV".

"Мій гонорар, очевидно, не один і той самий для фестивалю "Tomorrowland" в Бельгії і клубу "Closer" в Києві. Але в зв’язку з ситуацією, що склалася, я відповім на ваше запитання: мої гонорари коливаються від 2-х до 7 тисяч євро. Є винятки, де я виступаю за символічні гонорари. Найвищі гонорари зазвичай сплачуються на свята типу Нового року і на великих фестивалях", - поділилася Топольська.


Топольська заробляє від 3-х до 7-ми тисяч за один сет

Наразі у Насті заплановано 29 концертів до кінця 2016-го року. Тобто мінімум вона заробить 58 тисяч євро, а максимум – 203 тисячі євро. Квартира Лещенка, як відомо, коштує близько 300 тисяч євро.

Також Топольська зауважила, що з Лещенком у них все серйозно.

Сергій і Настя разом всього кілька місяців, а вже придбали спільне житло. Фото Олександра Клименка

"У нас буде родина. Нам про нас усе зрозуміло. І я йому довіряю. Я довіряю йому все, що завгодно. Наші стосунки зовсім іншого рівня. Між нами немає секретів, підозр. Все дуже і дуже прозоро та по-справжньому. Ми дружимо, любимо, допомагаємо, співпрацюємо, надихаємо один одного", - похвалилася Настя.

Стосунки з Сергієм Настя назвала стосунками зовсім іншого рівня

Раніше Топольська казала, що досі офіційно не розлучилася зі своїм чоловіком і батьком її дочки Уляни – Анатолієм Тапольським, який зараз служить в АТО. Однак процес розлучення вже розпочато.

"Коли я розлучуся зі своїм чоловіком, стану співвласником квартири, і Україна побачить мою декларацію за 2016 рік. Розлучення в процесі", - зазначила діджейка та показала повідомлення з суду.

Нагадаємо, про роман Лещенка з Топольською стало відомо на початку липня. Їхні стосунки тривають 4-й місяць.

Настя виховує дочку Уляну від Анатолія Тапольського, який свого часу був відомим діджеєм

Фото з Instagram Топольської, з особистого архіву Лещенка та з сайту "Факти ICTV"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів