"Океан Ельзи" відіграв "історичний" концерт у Краматорську. ФОТО

6 жовтня 2016, 09:00

5-го жовтня гурт "Океан Ельзи" завершив українську частину свого всесвітнього туру безкоштовним концертом у Краматорську.

Фронтмен Святослав Вакарчук поділився враженнями у Twitter та назвав цей концерт історичним.

Перед виступом Славко зустрівся з пресою та розповів про те, чому саме Краматорськом гурт завершує свій тур.

"Ми починали тур на сході країни в Маріуполі і закінчуємо на сході - в Краматорську. На обидва цих концерту - вхід вільний", - цитує Вакарчука сайт "Вчасно".


"Цей концерт буде таким, як і всі інші, в рамках туру. Але з особливим настроєм. Для мене не має значення - платний концерт або безкоштовний. Я можу співати як для однієї людини, так і для 30 тисяч. На платні концерти найвідданіші фанати купують квитки за кілька місяців. На безкоштовних - усі рівні, фанати можуть і не вдаватися на них першими. На таких концертах публіка рівномірна", - зауважив Вакарчук.

Вакарчук заявив, що для нього неважливо платний концерт чи безкоштовний

До речі, перед приїздом до Краматорська лідер "Океану Ельзи" побував в Слов'янському педагогічному університеті і встиг поспілкуватися зі студентами.

"Багато що встигли обговорити. Зустріч пройшла на одному диханні", - зізнався Вакарчук.

За словами лідера групи, їхні концертні плани розписані до 2017-го року. Виступи заплановані в країнах західної Європи, Арабських Еміратах, країнах Скандинавії, Америці та Австралії. У травні група дасть також кілька концертів в Україні.

Святослав ще й зі студентами встиг зустрітися

Наостанок Вакарчук висловився з приводу миру.

"Рецепт миру простий. Чим швидше Україна як країна розвиватиметься, чим швидше будуть багатіти люди, підніматися економіка, тим швидше закінчиться війна", - заявив музикант.

До слова, за підрахунками, концерт у Краматорську зібрав близько 50-ти тисяч глядачів.

Фото з сайту "Вчасно" та з Twitter "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів