Довгий задекларував своє добро: 95 картин, 10 скульптур і велотренажер

28 жовтня 2016, 15:19

Колишній секретар Київради, а нині депутат від "Волі народу" Олесь Довгий виявився колекціонером творів мистецтва, любителем годинників та прихильником спортивних навантажень у затишній домашній атмосфері.

Судячи з електронної декларації, Довгому, зокрема, подобаються скульптури американця Майкла Вілкінсона, твори якого колекціонує сам Білл Гейтс.

Всього депутат вніс у декларацію 95 картин та 10 скульптур. Їхню вартість він, звісно ж, не вказував.

Також у звіті Олеся фігурує його екс-дружина Катерина Горіна, бо декларація складена за 2015 рік, коли вони ще були одружені. До того ж, досі не відомо, чи розлучилася пара офіційно.


Колись Лесик балував екс-тещу Ірину Горіну брендовими сумками

Варто зауважити непоганий мистецький смак Довгого, адже у його колекції є твори одного з найяскравіших представників авангарду Олександра Богомазова, картини найдорожчих сучасних українських митців – Анатолія Криволапа, Петра Лебединця, Іллі Чічкана та Олександра Гнилицького.

Найбільше Довгий задекларував робіт київського художника Марка Гейка, львівських митців Сергія Гая та Романа Сельського тощо. Також у колекції депутата є представники закарпатської та кримської школи, роботи яких дуже активно продавали на київських аукціонах ще кілька років тому.

Але окремої уваги заслуговують акрилові скульптури Майкла Вілкінсона, 18 творів якого є у колекції Білла Гейтса та у багатьох галереях світу. Довгий має 5 робіт цього скульптора, найдорожча з яких коштує приблизно 22 тисяч доларів.

У колекції Довгого 5 скульптур Вілкінсона

Окрім мистецьких творів, депутат указав у декларації дорогі годинники брендів "Ulysse Nardin", "Patek Philippe", "Vacheron Constantin", "Rolex", які коштують десятки тисяч доларів.

Ще у декларації Довгого є рушниця "Merkel" 12 калібру, телевізор, акустична система, музичний центр, велотренажер і бігова доріжка.

Його екс-дружина Катерина Горіна задекларувала підвіску "Merbella Luxury Collection", перстень, кулон з білого золота з діамантами, хрестик із діамантами, обручку "Cartier" і годинник "Rolex".

Цікаво, чи забрала Катя прикраси з собою після розлучення

Крім 1,5 мільйона доларів, Довгий має готівкою 35 тисяч англійських фунтів, 100 тисяч євро і 1,7 мільйона гривень. Горіна задекларувала 400 тисяч євро готівкою.

Нагадаємо, Довгий розійшовся з дружиною ще у листопаді 2015-го року.

Фото з Facebook Довгого та Горіної, фото "Публичные люди" та скріншот з сайту "Jean Stephens Galleries"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів