Президентська декларація: три жінчині сумки, шуби, рояль та хімчистка

31 жовтня 2016, 10:50

Президент Петро Порошенко зовсім не поспішав оприлюднювати свою електронну декларацію, яка з’явилася буквально за дві години до дедлайну.

У мережі жартували, що гарант не знає, куди подіти всю свою готівку, якої врешті виявилося 900 тисяч гривень та 60 тисяч доларів.

Своїми будинками та земельними ділянками Порошенко навряд чи здивував. А от серед рухомого майна президента є кілька цікавинок.

Так, наприклад, президент має власну машину для хімчистки, яку вніс у свою декларацію.


Крім того, Порошенко, як і інші чиновники, не позбавлений потягу до прекрасного. Тому й назбирав колекцію зі 65-ти картин українських та російських майстрів 19-20 століття та колекцію з 15-ти творів старих майстрів. Також гарант має 4 роботи сучасних імпресіоністів та сюрреалістів, 6 скульптур 19-20-го сторіччя та навіть скульптуру "Хлопчик рибалка" Гуглієльмо Пугі.

Утім, за деякими даними, Порошенко вказав неповні дані щодо творів мистецтва зі своєї колекції.

Ще у декларації вказано меблі, гарнітури, люстри та килими.

Годинників Порошенко задекларував 6: три від бренду "Hublot", один від "Patek Phillip" та 2 "Breguet".

Це один з двох хоронометрів "Бреге", який Порошенко засвітив ще у 2007-му
А вже президентом Петро Олексійович перейшов на бюджетніший iWatch

Серед президентського майна вартістю понад 100 мінімальних зарплат на 1.01.2015 є і рояль німецької марки "Schimmel", вартість якого починається приблизно від 40 тисяч доларів.

Класична модель роялю цього бренду коштує понад 40 тисяч доларів. Як відомо, діти президента займаються музикою, тож, мабуть, на цьому інструменті влаштовують домашні концерти

Звісно ж, не обійшлося у декларації без власності першої леді, яка виявилася доволі скромною. Всього лише три жінчині сумки потрапили до декларації. Одну з них - рожеву "Fendi" за майже півмільйона гривень нещодавно обговорювали у мережі.

Про цю рожеву "Фенді" не так давно казали у мережі. Вона коштує близько 20 тисяч доларів. Перша леді тоді розповіла, що сумку подарував чоловік на річницю
Дві інші сумки з декларації - чорна "Chanel" (близько 3 тисяч доларів) та чорна "Dior" (4-5 тисяч доларів)

Також гарант задекларував три шуби першої леді - дві з норки і один кожушок із соболя.

Соболиний кожушок Марина Порошенко якось засвітила на футбольному матчі

У декларації також вказано ювелірні вироби та прикраси - браслети, каблучки, сережки, кулони, намисто, чоловічі запонки, тримач для краватки. Найбільше президент із дружиною накупили прикрас від бренду "Carrera y Carrera".

Фото з Facebook Порошенка, ТаблоID, Миколи Лазаренка, скріншот з сайту "Musicland.com.au"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів