Полякова підняла тему абортів та згадала розмову з дочкою про секс

8 листопада 2016, 14:40

Співачка Оля Полякова торкнулася дуже важливої та суперечливої теми. Вона публічно виступила проти закону, який забороняє робити аборти.

Причому сталося це в ефірі ток-шоу на телеканалі "СТБ".

Полякова заявила, що розцінює аборт як вбивство дитини. Але іноді іншого виходу в жінки просто немає.

"Ми не маємо права перед природою і Богом вирішувати - жити дитині або померти. Інше питання - це дитяча вагітність, вагітність в результаті насильства або внутрішньоутробна хвороба дитини. Я розумію, що бувають обставини, коли неможливо вчинити інакше", - зазначила співачка.


Оля вважає аборт вбивством дитини

Полякова також зауважила, що багатьом жінкам вдалося б уникнути небажаної вагітності, якби їхній рівень сексуального виховання був вище. Однак, на думку Олі, в Україні цим питанням часто нехтують, як батьки, так і вчителі, навіть у приватних школах.

"У мене 11-річна дочка, і у неї в школі досі не було жодного уроку з сексуального виховання. А я почала з нею говорити на цю тему тільки після того, як взяла її телефон і побачила, що вона шукала в Google слово "секс". Тоді я зрозуміла, що вже запізнилася. А їй було 9", - зізналася артистка.

Маша Полякова зацікавилася сексом у 9 років. Зірковій мамі довелося пояснити, що це таке

"Думаю, найбільша проблема в нашій країні в тому, що у нас немає культури спілкування на цю тему. У нас саме слово "секс" вважається ганебним, незручним. Але ми повинні правильно виховувати націю", - наголосила Полякова.

Оля - за сексуальне виховання нації

При цьому Оля виступила проти законодавчої ініціативи Верховної Ради про заборону абортів, який може тільки погіршити ситуацію. Вона пояснила, що у разі прийняття такого закону, дитячі будинки виявляться переповнені, а рівень сирітства в Україні стане критичним.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів