Діджейка Настя потрапила до впливового британського рейтингу

14 грудня 2016, 10:14

Кохана депутата Сергія Лещенка, діджейка Анастасія Топольська потрапила до ТОП-20 діджеїв, складеного впливовим британським виданням "MixMag".

Настя посіла 8-ме місце, про що сама повідомила на сторінці у Facebook.

"У цьому році британський "MixMag" зробив свій рейтинг діджеїв-2016 з 20-ти позицій. Через те, що я вкрай скептично ставлюся до рейтингів в принципі, то і не вважаю мою присутність в ньому великим досягненням", - написала Настя.

"Єдине - просто приємно, тому що я довіряю цьому виданню і знаю хлопців, які над ним працюють, а вони реально "шарять", - додала діджейка.


Діджей Настя опинилася у першій десятці найкращих діджеїв світу за версією відомого британського видання про клубну культуру

На відміну від Топольської, фанат електронної музики Лещенко пишається досягненнями своєї коханої. Про це він теж написав у своєму Facebook.

"Почуття, які охоплюють мене в такий момент, складно описати. Пишаюся і дякую долі за тебе", - звернувся Сергій до Насті.

Лещенко пишається своєю дівчиною

До речі, не так давно Топольська підкинула Лещенку ще один привід для гордості. Вона також потрапила до "ТОП-30 до 30-ти" від видання "Kyiv Post".

Настю і в Києві нагородою відзначили

Нагадаємо, нещодавно в інтерв'ю Таблоіду Настя розповіла, що збирається грати років до 35-ти, а потім займеться громадською діяльністю або чимось іншим.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів