Кличко прийняв ключі "Євробачення" від мера Стокгольма

31 січня 2017, 14:45

Мер Києва Віталій Кличко отримав символічні ключі від "Євробачення-2017".

31-го січня у КМДА відбулася урочиста церемонія передачі естафети від минулорічного господаря конкурсу цьогорічному.

Символічні ключі Кличку передала президент міськради Стокгольма Єва Луїза Ерландссон, повідомляє прес-служба мера.

Кличко сконцентрувався на складному процесі
Ключі "Євробачення" виглядають переконливо і солідно

"…Саме завдяки "Євробаченню" люди в усьому світі мають можливість - через музику - дізнатися про культуру, характер, вподобання людей в багатьох країнах. І ми всі вдячні Джамалі, завдяки якій минулого року світ знову почув про Україну, оцінив її талант, музику і душу", - сказав Кличко.


Джамала, завдяки якій "Євробачення" цього року відбудеться в Україні, разом з Русланою визначила, в якому півфіналі покажуть кліп українського учасника, адже сам він автоматично потрапляє до фіналу
Київський мер разом із мером Стокгольма

Також під час церемонії було визначено порядок виступу країну у двох півфіналах, які у свою чергу теж складатимуться з двох частин.

Отже, у першій частині першого півфіналу виступлять: Чорногорія, Фінляндія, Грузія, Португалія, Бельгія, Швеція, Албанія, Азербайджан, Австралія у відповідному порядку. У другій частині змагатимуться Кіпр, Словенія, Вірменія, Молдова, Чехія, Латвія, Ісландія, Греція та Польща.

Другий півфінал виглядатиме наступним чином: 1) Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія; 2) Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія, Білорусь .

Так виглядає результат жеребкування

Україна на правах господаря автоматично потрапляє у фінал разом з країнами так званої "Великої п'ятірки": Франція, Німеччина, Італія, Іспанія та Великобританія.

Нагадаємо, "Євробачення-2017" проходитиме у три етапи: 9-го травня відбудеться перший півфінал, 11-го травня - другий, а фінал конкурсу пройде 13-го травня.

Хто представить Україну наразі невідомо. Виконавця визначать у процесі Національного відбору, який також відбудеться у декілька етапів у лютому.

Фото з Facebook Кличка, Джамали та скрін-шот з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів