Джамала, "The Hardkiss" та Монатік стали переможцями премії "YUNA"-2017

21 лютого 2017, 22:00

21-го лютого у Палаці "Україна" відбулася вже шоста церемонія Національної музичної премії "YUNA".

Традиційно були оголошені імена артистів, які минулого року, на думку фахівців, попрацювали найкраще.

Першу статуетку "За особливі досягнення у музиці" отримав гурт "Танок на Майдані Конго", який, власне, і відкривав концерт премії разом з Женею Галичем та МаmaRika.

Як сказав генпродюсер премії Павло Шилько, на музиці "ТНМК" виросли майже усі нині представлені у головних номінаціях артисти

Після цього на сцену вийшли Камалія разом зі своїм чоловіком і господарем премії Мохаммадом Захуром. Вони оголосили переможця у номінації "Найкращий дует", яким стали Джамала та гурт "ДахаБраха" з піснею "Заманили".


До речі, торік нагороду за найкращий дует так само отримала Джамала, але разом з Дмитром Шуровим та Андрієм Хливнюком за пісню "Злива".

Колаборація Джамали і "ДахиБрахи" перетворилася на дует-переможець

Наступною оголошували номінацію "Найкраще відео", у якій переміг Діма Монатік з кліпом "Кружит" режисера Таню Муіньо.

Діма отримав дві статуетки "YUNA"-2017

Статуетку за "Найкращий менеджмент" другий рік поспіль отримали "Mozgi Entertainment" на чолі з Потапом та Іриною Горовою.

Олексій з Іриною хоч і розлучилися, але спільній справі це аж ніяк не завадило

Далі Олег Скрипка оголосив переможця у номінації "Найкращий альбом". Ним став знову Діма Монатік з альбомом "Звучит". Він залишив позаду "The Hardkiss", "Pianoбой", "Океан Ельзи" та Макса Барських.

"Це найважливіша ногорода в цьому році, яка лишень могла потрапити до моїх рук... От що, виявляється, відчувають батьки, коли їхня дитина досягає успіхів", - сказав зі сцени Діма.

Юрій Нікітін з Олею Горбачовою оголосили цьогорічного володаря звання "Новий подих", яким став гурт "Cepasa".

Гурт, який цього року назвали "Новим подихом"

Андре Тан вийшов на сцену "YUNA-2017", щоб оголосити переможця у номінацій "Найкращий поп-гурт" - "Время и Стекло". Також за це почесне звання боролися "DZIDZIO", "MOZGI", "ONUKA" та "Потап і Настя".

Надя Дорофеєва і Позитив або "Время и Стекло" - найкращий поп-гурт

Радіоведучий Сергій Кузін оголошував рок-гурт, який цього року став найкращим за версією "YUNA". Перемога дісталася "The Hardkiss".

"The Hardkiss" став "Найкращим рок-гуртом"

Далі Павло Шилько запропонував вшанувати хвилиною мовчання режисера Макса Паперника, який два дні тому пішов з життя через хворобу.

Фагот і Фоззі з "ТНМК" оголосили, що переможцем в одній з трьох головних номінацій - "Найкраща пісня" - стала "Джамала" з піснею-переможницею "Євробачення-2016" "1944".

Джамала разом із продюсером Ігорем Тарнапольським та піар-директором Денисом Козловським відсвяткували нагороди "YUNA", перебуваючи у Лондоні

За "Найкраще концертне шоу" статуетку "YUNA" отримав гурт "The Hardkiss". А після цього на сцену вийшла Камалія та переспівала хіт кінця 80-х минулого сторіччя Terence Trent Darby "Sign Your Name".

Камалію жодного разу не номінували на премію, але хоч поспівати на сцені дають

Ната Жижченко з "ONUKA" оголошувала переможця у номінації "Відкриття року", яким став гурт "Грибы".

"Грибы", які у грудні минулого року відіграли два аншлагових концерти поспіль, визнали відкриттям року

"Найкращим соло-артистом" другий рік поспіль визнали переможницю "Євробачення-2016" Джамалу. Вона залишила позаду Тіну Кароль, Світлану Лободу, Діму Монатіка та Макса Барських.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів