Кримські татарки в національних убраннях знялися для американського "Vogue"

7 березня 2017, 14:00

Складній, багатій, сповненій суму та надії історії кримськотатарського традиційного жіночого вбрання присвятив статтю американський "Vogue".

У автентичному одязі та прикрасах на його сторінках з'явилися дизайнерка Еді Карімова, її сестра Аліме, інструктор із танцю Ельнара Абдуллаєва та відома модель Евеліна Мамбетова.

Цікаво, що один із аксесуарів - срібний пасок 100-річної давнини – позичила для фотосесії радниця міністра культуриУкраїни Есма Аджиєва.

Модель з Євпаторії Евеліна Мабетова показала своє національне вбрання на сторінках головного модного видання світу. До речі, стилістом зйомки виступила модель Надя Шаповал

Глянець розповів своїм читачам не лише про кожен предмет традиційного одягу, а й про страшну сторінку історії – депортацію кримських татар у 1944-му році, згадавши й однойменну пісню "Джамали", що принесла перемогу Україні на "Євробаченні" 2016-го року.


"Моя бабуся завжди хотіла повернутися на свою батьківщину, до Євпаторії, і коли в 1987-му році кримським татарам дозволили повернутися, бабуся зібрала всю родину, і вони переїхали назад до Криму", - поділилася Мамбетова.

Тема аннексії Криму теж звучить на сторінках "Vogue"

"Їм було дуже складно залишити все своє майно в Узбекістані, але їх гріла думка про те, що вони вертаються додому, на землю своїх предків", - додала вона.

Також у статті говориться про анексію Криму Росією та про утиски, яких нині зазнають через це кримські татари.

Мамбетова, до речі, буває у своєму рідному місті Євпаторії

Фото "Vogue" та з Instagram Мамбетової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів