Шуров і Хливнюк долучилися до флешмобу на підтримку полоненого у "ДНР" вченого

16 березня 2017, 14:49

Політики, культурні діячі та артисти влаштували флешмоб із закликом визволити з полону бойовиків "ДНР" українського вченого Ігора Козловського.

Розпочав цю ініціативу його рідний небіж - піар-директор співачки Джамали Денис Козловський, який неодноразово писав про свого полоненого дядька у Facebook.

Із січня 2016 року Ігор Козловський ув'язнений, та його не вносять до списку обміну, бо бойофики вважають його громадянином самопроголошеної "ДНР".


63-річний Козловський - відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем. Викладав релігієзнавчі дисципліни на кафедрі філософії Донецького національного технічного університету.

Після початку війни вчений не зміг покинути Донецьк, оскільки доглядав за паралізованим сином. Бойовики затримали і посадили його у підвал.

Козловський далекий від політики та не брав участі в бойових діях в силу віку і стану здоров'я. На думку сина, Ігор Анатолійович міг привернути до себе увагу самопроголошеної влади участю у міжконфесійному молитовному марафоні "За єдність і мир в Україні" у березні-жовтні 2014 року – туди він виходив із українським прапором.

До флешмобу на підтримку вченого, зокрема, долучилися музиканти Діма Шуров, Андрій Хливнюк, Джамала, Ната Жижченко, Євген Філатов та інші.

Джамала і Андрій Хливнюк
Діма Шуров і Юрій Хусточка
Женя Галич
Onuka та The Maneken
Депутат із Донецька Єгор Фірсов

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів