Порошенко прокоментував "російську" кофту сина, телекар'єру дружини і дупу Седюка

14 травня 2017, 18:51

Президент Петро Порошенко запевняє, що його син Михайло вдягнув кофтину з російською символікою в рамках Хелловіна. А дружина Марина пішла у телеведучі не радившись із ним.

Про це, а також про дупу пранкер Віталія Седюка і перемогу португальця Сальвадора Собрала, Порошенко поговорив під час своєї прес-конференції у неділю, 14-го травня.

Порошенку довелося коментувати і кофту сина, і дружину-телеведучу, і голий зад пранкера на "Євробаченні"

На запитання про скандальне фото, де його син Михайло позує у реглані з написом "RSSIA" (Russian Summer School of Institutional Analytics), президент сказав:

"Про футболку. Я дійсно побачив цю фотокартку, я її не бачив раніше. Це фотокартка з private Instagram, вона стосується ночі на Хелловін – і це був вертеп".


"Вертепна природа: хтось малювався чортом, хтось одів цю футболку. Там зображені 14-15-річні хлопці, які на Хелловін вирішили, що можлива така поведінка. Вони не є політиками", – наголосив Порошенко, якого цитує "Українська правда".

Це фото з Михайлом Порошенком викликало скандал

Глава держави додав, що вже поговорив про це із Михайлом:

"Я розцінюю – навіть у вертепі, навіть на Хелловін – таку поведінку абсолютно неприйнятною. З цього приводу в мене була розмова з моїм 15-річним сином. Я вас запевняю, я знайшов правильні слова для того, щоб він все зрозумів".

"Але це не є його футболка, він її не використовує в звичайному житті. Але навіть на Хелловін, я вважаю, що це недобре", - резюмував Порошенко.

Президент запевнив, що з сином поговорив

Не обійшлося й без запитання про нове захоплення першої леді — Марина Порошенко подалася у телеведучі ранкової рубрики про спорт на телеканалі Ріната Ахметова. Проте президент у відповіді навіть не згадав ім'я олігарха, а лише згадав про дружину.

"У нас дуже демократичні відносини в родині. Вона (Марина – ред.) веде активну громадську діяльність і щодо того, що вона збирається знімати цикл передач, не політичних абсолютно, вона зі мною не радилась. Я подивився анонс – мені сподобалось", - сказав він.

Мирана Порошенко не радилася із чоловіком щодо своєї телекар'єри на каналі Ахметова

Петро Порошенко прокоментував й витівку пранкера Віталія Седюка, який на фіналі "Євробачення-2017" вискочив на сцену, знявши штани.

"Завжди знайдеться хтось, хто вискочить і продемонструє, вважаючи, що це є свобода. Десятки тисяч людей, включаючи волонтерів, зробили надзусилля, щоб не просто зробити це свято, а показати Україну світу, і тут вилазить одна, вибачте на слові, дупа, яка думає, що це саме те, що світ має бачити з України", - зауважив президент.

Він додав, що цим випадком дуже розчарований.

"Але вважаю, що це нам враження від свята не зіпсувало", - наголосив Порошенко.

Також він сказав, що йому дуже сподобався виступ переможця "Євробачення-2017" - португальця Сальвадора Собрала.

Нагадаємо, після скандальної витівки на фіналі "Євробачення-2017" пранкера Віталія Седюка заарештували. Йому світит до 5 років позбавлення волі.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів