Джамала про голі сідниці Седюка: Не треба вішати на нього всі гріхи

28 травня 2017, 10:48

Появу зіркового провокатора Віталія Седюка і його голих сідниць на фіналі "Євробачення-2017" під час виступу співачки Джамали обговорювали й коментували всі. Лише сама Джамала мовчала, а дехто говорив, що, мовляв, артистка навіть не помітила витівки Седюка.

Проте співачка все бачила й має свою думку з приводу провокативного вчинку. Джамала вперше прокоментували історію з Седюком у розмові зі "Світським життям".

все побачила. Я вам більше скажу. Він злякався більше, що мені просто все одно. Я собі співаю свою пісню, несу свій меседж, який мені потрібно. Здається, що у нього була якась нотка, він наче не зрозумів, чому я не злякалася. Я робила свою справу. В мене прем'єра пісні. Я співаю в камеру, я роблю свою роботу", - зауважила переможниця "Євробачення-2016".

Джамала вперше прокоментувала витівку Седюка

Водночас Джамала вважає, що надто звинувачувати одіозного пранкера не варто. Натомість у неї є багато питань до охорони.

"А от що робила охорона, якої було дуже багато, що вона робила в цей момент, для мене це питання і я буду розбиратись з цим. Він мене міг штовхнути, вдарити і таке інше. От до охорони і до організаторів у мене є багато запитань. Тому що я робила свою справу, а вони – ні. Вони не захищали мене", - зауважила співачка.

Найбільше у співачки питань до організаторів і охорони

"Там була сотня охорони. Вони дали йому 30 секунд оббігти, побігти. Це дуже поганий момент, який потрібно з'ясувати, хто ж винний. А винний є. І не пранкер. Аваков казав: "Потрібно посадити…" – не треба. Не треба вішати на нього всі гріхи. Ви провтикали і ви маєте відповідати за це", - наголосила Джамала.

Джамала поговорила з Осадчою

Нагадаємо, провокатора Віталія Седюка вже судили після витівки на "Євробаченні". У якості покарання його зобов'язали здати закордонний паспорт та на 60 діб обмежили пересування. До того ж Седюк тепер має весь час перебувати під контролем поліції.

А от сам провокатор запевняє, що його гола дупа - це такий акт творчості.

Фото Instagram Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів