Кличко-молодший і Марченко стали кумами Шуфрича. ФОТО

Неділя, 11 червня 2017, 11:35

В суботу 10-го червня боксер Володимир Кличко поріднився з депутатом з "Опозиційного блоку" Нестором Шуфричем і сім’єю одіозного політика Віктора Медведчука. Точніше – з його дружиною, телеведучою Оксаною Марченко.

Володя і Оксана у Києво-Печерській лаврі похрестили наймолодшу доньку Шуфрича - Марусю.

Фото з таїнства виклала у своєму Instagram стиліст Ольга Слонь.

самые красивые крёстные у нашей Маруси @oksana.marchenko.official @klitschko_official

Публикация от Ольга Слонь (@olgaslon) Июн 10 2017 в 2:30 PDT

Пізніше, після здогадок у ЗМІ про те, що вони з Кличком хрестили саме дочку Шуфрича, сама Марченко підтвердила це і виклала у Facebook ще фотографії з хрестин.

 

Дружина Медведчука також розповіла хто проводив таїнство.

"Дорогі брати і сестри! У суботу, 10 червня, ще в однієї дівчинки з'явився Ангел Хранитель! У святих нашої Лаврі ми з Володею похрестив дитину Марії - донечка Каті і Нестора Шуфрича. Святе таїнство звершив Блаженніший Онуфрій", - написала Оксана.

 
 

"Дай Бог малятко на всій життя здоров'я, розум, добрі люди, а нам всім - світ, Любов до одного один і радість!" - додала телеведуча.

 

Нагадаємо, донечка Маруся Нестора Шуфрича народилася ще у грудні минулого року, тобто зараз їй вже півроку.

Як відомо, Володимир Кличко з Нестором Шуфричем - давні друзі. Якось Шуфрич казав, що ніяка політика не вплине на їхню дружбу.

Що ж до Оксани Марченко, то вона, як відомо, ще й кума російського президента Володимира Путіна, який хрестив її з Медведчуком доньку.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів