Харчишин розповів, як шукав вакцину від сказу після нападу собаки

7 серпня 2017, 09:45

Велопрогулянка лідера "Другої Ріки" Валерія Харчишина закінчилася нападом собаки та "захопливою" історією про те, як музикант шукав вакцину від сказу.

Докладно про все він написав у своєму Facebook.

Після того, як Харчишина за ногу вкусив нахабний собака, він одразу ж звернувся до травмпункту.

"Ви знаєте, що в нашій країні, за протоколом, ти маєш зробити - звернутися до травмпункту за місцем проживання, аби терміново провести вакцинацію від сказу. Не залежить від розміру та соціального ґатунку собаки. А ще піймати пса і відвезти до станції боротьби зі сказом тварин або, як мінімум, до ветеринара", - зауважив Валерій.


Ось цей Барсік вкусив Харчишина за ногу

"Так ось, діагноз невтішний, якщо ти живеш в Україні, і пес, що тебе вкусив, скажений. Причини дві. Вакцини немає не те, що за місцем реєстрації, а взагалі у цілій Україні, і це вже абсолютно серйозно. Бо, якщо пес скажений, то вам слід підшуковувати найближче бюро ритуальних послуг, аби замовити гарне соснове пальто. Ліків від сказу не існує", - повідомив обурений музикант.

"І якщо ви мрієте про спокійне життя протягом інкубаційного періоду, залишається піймати пса і відвезти його на обстеження. Чим ми сьогодні і займалися протягом дня", - додав Харчишин і розповів, як намагався перевірити собаку на сказ.

Валерій зробив усе за протоколом

Спочатку Валерій звернувся до господаря пса, але з ним домовитися не вийшло. Тоді він разом зі своїм американським другом викликав поліцію, яка теж не одразу погодилася приїхати і "за собачкой бєгать".

Однак врешті зловити собаку все ж таки вдалося.

"Далі був відділ по боротьбі зі сказом на Волинській, 12, що працює повні 4 дні і до обіду в п'ятницю, бо ж на вихідних собаки ясно шо не кусають. Мій ветеринар запропонував мені тримати собаку у себе вдома протягом 10 днів. Якщо за цей час песик не здохне, то й Ви будете жити довго та щасливо і колись 100% помрете, але не від сказу. Але запропонував зробити все за протоколом", - розповів Харчишин.

Історія Харчишина дуже показова

Історія закінчилася тим, що пес від Валерія втік до свого господаря, однак вакцину музикант все-таки знайшов.

"Вакцину знайшов. Ймовірно 100%-й контрабас, але є, хвалити Бога! Барсіка знайшов у господаря. Передав нового ошийника зі світловідбивачем, щоб його раптом не збила машина, і їжу. Будь мені, сука, тобто сучий сину, здоровий ще 8 днів", - закінчив свою розповідь Харчишин.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів