O.Torvald кавером, а Білик зворушливими словами пригадали іменинника Кузьму

17 серпня 2017, 16:38

Загиблий лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко 17-го серпня міг би святкувати своє 49-річчя.

Проте друзі й колеги навіть після смерті Кузьми не забувають вітати його з днем народження: O.Torvald записали каверна на пісню Скрябіна, а Білик і Дзідзьо пригадали Андрія в соцмережах.

Співачка Ірина Білик опублікувала в Instagram зворушливий пост-звернення до Андрія.

"Андрюша. Така важлива і така дорога для мене людина. Сьогодні тобі було б 49... Сьогодні тобі виповнилося 49 - адже в наших серцях ти живий! Не варто говорити багато - ти і так все бачиш і відчуваєш", - написала артистка під фото з концерту пам'яті Кузьми.


А гурт O.Torvald у день народження колеги випустив кавер на маловідому пісню гурту "Скрябін" "L.V.".

Кузьма написав її ще в 1989-му році, під час роботи над "нульовим" альбомом "Чуєш Біль". Проте, через брак коштів на видавництво, альбом так і не вийшов офіційно. Окремі копії розійшлися по вузькому колу друзів. Більшість пісень з дебютного альбому Скрябін залишилися невідомими широкому колу слухачів. Історія деяких з них отримала продовження.

Зокрема, нова версія "L.V." побачила світ через цілих 8 років - у 1997-му. Пісня увійшла до альбому "Kazky".

Скрябіна згадали в день його народження

"Я мріяв заспівати "L.V." дуетом з Кузьмою, але довго не наважувався йому запропонувати", - каже Женя Галич, котрий дружив з Андрієм Кузьменко.

"Сьогодні йому б виповнилося 49 років. Музика Кузьми, його пісні завжди будуть з нами. "L.V." - наша данина пам'яті талановитому музиканту, другу, новатору. Дивно, наскільки сучасно і свіжо звучить ця пісня сьогодні, рівно через 20 років після виходу і вже майже 30 років з того моменту, як він її вигадав", - додав лідер O.Torvald.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Ще про Кузьму в його день народження згадав і гурт DZIDZIO, виклавши портрет іменинника в Instagram.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув у ДТП в лютому 2015-го року.

Фото Instagram, відео YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів