Цукерберг із дружиною стали батьками дівчинки-серпня

29 серпня 2017, 08:03

Засновник Facebook Марк Цукерберг та його дружина Прісцилла вдруге стали батьками. 28-го серпня в них народилася друга донечка, і вони назвали її на честь місяця, в який вона прийшла в цей світ.

"Ми з Прісциллою дуже щасливі привітати нашу доньку Огаст (August - cерпень)! Ми написали листа про світ, у якому, ми сподіваємося, вона виросте, а ще сподіваємося, що вона не виросте надто швидко", - написав на своїй сторінці Марк.

Зворушливим посланням до своєї крихітки та фотографією своєї сім'ї в повному складі Цукерберг теж поділився з користувачами соцмережі.

"Люба Oгаст, вітаємо тебе в цьому світі! Нам із твоєю мамою дуже кортить побачити, ким ти станеш", - зізналися Марк і Прісцилла.


У такому ж листі до свого первістка, Макс, подружжя писало про світ, якого вони хочуть для неї дорослої – з кращою освітою та медициною, рівністю в суспільстві, здобутками в науці та технології. А своїй меншенькій пара написала про дитинство.

"Хоча заголовки часто зосереджуються на тім, що не так, ми все одно віримо в перемогу позитивних трендів. Ми – оптимісти щодо твого покоління та майбутнього. Але замість того, щоби писати про твоє дорослішання, ми хочемо поговорити про твоє дитинство. Цей світ може бути серйозним місцем. Ось чому важливо знаходити час виходити надвір і гратися", - наголосили батьки Огаст.

Марк та Прісцилла стали батьками вдруге

"Коли ти станеш старшою, ти будеш заклопотана, тож я сподіваюся, що ти знаходитимеш час, щоби понюхати квіти та зібрати все листя, яке схочеш, у свій букет. Сподіваюся, що ти прочитаєш книжки Доктора Сьюза стільки разів, що почнеш сама вигадувати історії про Vipper of Vipp. Сподіваюся, ти кататимешся на каруселі з разом Макс, доки не приборкаєш коника кожного кольору", - побажав доньці Марк.

Батьки хочуть, щоби Огаст досхочу гасала вітальнею та подвір'ям, а ще буле чудовим сплюхом, а в кожному своєму сні відчувала, як сильно тато і мама її люблять.

"Дитинство магічне. Ти лише раз будеш дитиною, тож не витрачай його на те, щоби надто непокоїтися про майбутнє. На це є ми, і ми зробимо все можливе, щоби світ став кращим місцем для тебе та всіх дітей твого покоління", - пообіцяли Марк і Прісцилла.

"Огаст, ми дуже сильно тебе любимо і ми дуже раді вирушити в цю пригоду разом із тобою. Ми бажаємо тобі в твоєму житті радості, любові й такої ж надії, яку ти даруєш нам. Із любов'ю, мама і тато", - закінчили вони лист.

Нагадаємо, Марк та Прісцилла вперше стали батьками в грудні 2015-го року. Після народження Макс, котра також має китайське ім'я Чен Мін'ю, Цукерберг віддав 99% акцій Facebook на благодійність.

У березні 2017-го подружжя оголосило, що стане батьками вдруге. Як і першого разу, Марк має намір піти у кількамісячну декретну відпустку, щоби побути з дитям.

Фото з Facebook Цукерберга

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів