Ющенко звозив свою жінку на арт до Дубаю

16 листопада 2017, 10:58

Екс-президент України Віктор Ющенко із дружиною Катериною побували в Об'єднаних Арабських Еміратах, де взяли участь у кількох мистецьких заходах.

І, вочевидь, колишня перша пара країни одразу повбивала кількох зайців – адже в ОАЕ навчається їхня 18-річна донька Софія.

Про це в коментарі ТаблоID повідомила речниця Ющенка Ірина Ванникова. А про сам кількаденний вояж екс-президента та колишньої першої леді говориться в Twitter Посольства України в Абу-Дабі.

На зустріч із сучасним мистецтвом Ющенко прийшов у джинсах, а його жінка - у вишиванці та намисті

Ющенки були в ОАЕ з 9-го по 13-те листопада і взяли участь у відкритті музею "Лувр Абу-Дабі" та виставки сучасного мистецтва в рамках фестивалю Abu Dhabi Art, відвідали місто Аль-Айн.


Іще Ющенко прочитав лекцію студентам Нью-Йоркського університету Абу-Дабі й мав окрему "ланч-бесіду" з українськими студентами вишу.

Екс-президент не лише прочитав лекцію, а і попоїв із українськими студентами

Студенткою першого курсу цього суперсучасного освітнього закладу є й Софія Ющенко. Свою спеціалізацію дівчина обере наступного року.

Повідомляється, що конкурс до New York University, котрий крім Абу-Дабі має кампус у Шанхаї, становить 11 тисяч претендентів на 380 місць. Наразі серед його студентів є 15 українців разом із дочкою екс-президента (щоправда, незрозуміло, 15 - це цифра на весь виш або лише на перший курс).

Нагадаємо, торік Віктор Андрійович чи то бідкався, чи то хвалився, що його Софії вже "треба брати мітлу та женихів відмітати". Молодша ж дочка Ющенків, Христина, обирала між сімома університетами, де хотіла б навчатися.

Фото з Twitter Посольства України в Абу-Дабі, з Facebook Катерини Ющенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів