"Не марнославна" Кароль знялася для глянцю топлес і в пір’ї. ФОТО

21 листопада 2017, 13:57

Наприкінці року Тіна Кароль вирішила приголомшити своїх прихильників еротичною фотосесією.

Крім того, що матеріал про неї у грудневому Harper's Bazaar зайняв 6 рекордних розворотів, Тіна ще й стала першою українською зіркою на обкладинці видання.

Зйомка відбувалася у колоритних стінах Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Автором фото стала Юлія Горбаченко.

Заради фотосесії Кароль навіть груди оголила, щоправда, прикрила їх руками.


Невтомна Тіна знову у глянці

"У жінки багато інтонацій. Про це мій новий альбом. В ідеалі всі жіночі грані мають бути в гармонії між собою, доповнювати одна одну. Але в нашому суспільстві як прийнято? Жінка несе тягар - дружини, боса, матері. Вона забуває грати при цьому, дружити. В результаті в ній зароджується образа, злість, заздрість. Вона втрачає свій світ", - заявила співачка в інтерв’ю.

Кароль наче натурниця на уроці у студентів художньої академії

"Я взагалі вважаю, що жінка більш схильна до гріха, ніж чоловік, ось чому їй так важливо любити себе, щоб не компенсувати потім відсутність цієї любові, вимагаючи її від інших", - додала вона.

"Жінка більш схильна до гріха"

Також Кароль зауважила, що, незважаючи на зірковий статус, не вважає себе краще за інших.

"Всі люди рівні, я до всіх ставлюся з належною повагою, неважливо, хто переді мною - журналіст, олігарх або прибиральниця. Я не марнославна, мені не потрібно нікому нічого доводити", - заявила Тіна.

Тіна стала першою українкою на обкладинці Bazaar

Нагадаємо, нещодавно Кароль зізналася, скільки важить.

Фото "Harper's Bazaar"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів