Кива знявся у "блокбастері" та обіцяв боронити "Лєну" Бондаренко від зґвалтування

27 листопада 2017, 10:34

Радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива, котрий невтомно епатує мережу фотографіями свого напівоголеного тіла, вирішив добити суспільство своїм акторським талантом.

Він зіграв Нестора Махна у фільмі за п’єсою Дмитра Корчинського "Посттравматична рапсодія". Як написав автор у Facebook, "хотіли зняти артхаусне кіно, а виходить блокбастер".

Кількома фото зі зйомок Кива поділився в соцмрежах. А ще провів цілу відеотрансляцію з розповіддю про картину.

Брюсе Вілліс, тікай, ДіКапріо, плач - Кива дебютує в кіно

Причому роль Махна, схоже, налаштувала Іллю на дуже войовничий лад, бо він узявся фантазувати про те, як рятуватиме від зґвалтування екс-регіоналку Олену Бондаренко, а тих, хто не захоче полюбити Україну, пригрозив повбивати.


Радник міністра внутрішніх справ знявся в "блокбастері" про Нестора Махно

На думку Киви, кіношедевр із його акторським дебютом має перевиховати усе "ватне суспільство", представницею якого якраз вважає Бондаренко.

"Я дуже маю надію на то, що ватне суспільство нашої держави… я зараз звертаюсь і до Єлени Бондаренко, яка, може буть, зміне свою позицію відносно сьогоднішніх подій, які відбуваються в Украні. Лєна, подивись цю картину. Вона дуже важлива для кожного українця, якщо ти вважаєш себе українцем, ти зрозумієш, що в нашій країні є ті чоловіки, є українці, які будуть боронити і тебе, коли ти потрапиш до рук московітів, коли вони тебе начнуть ґвалтувати", – застеріг Кива.

Кива сподівається, що "Лєна" Бондаренко оцінить картину і перестане бути "ватницею"

"Це я сто відсотків кажу, що я, як чоловік, я буду тебе захищати, бо хоч і в тебе є свідомість ватниці, але ти все ж таки була народжена на моїй землі, і я тебе вважаю тією жінкою, яку я повинен захищати", – пообіцяв він.

Кива пообіцяв докласти максимум зусиль, щоби всі українці почали любити Україну.

"Ті, хто не хочуть цього зробити, ми зразу розповімо. Ті, хто не хочуть другий раз цього зробити, ми змусимо. Ті, хто не хочуть третій раз любити свою державу, ми їх вб’ємо", - пригрозив він.

Власне, поки що Киві не вдалося вразити в саме серце Бондаренко своїм перетворенням на Нестора Махна. Його фото в костюмі атамана вона прокоментувала в соцмережі як "Клоун грабанув місцевий театр".

Кива увійшов у роль

Нагадаємо, фотожабери не так давно уявляли Киву в ролі Леніна.

Фото та відео з Facebook та Instagram Киви

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів