Вакарчук відхрестився від президентських амбіцій: Влада як така мене не цікавить

11 грудня 2017, 09:01

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вирішив покласти край чуткам про те, що він збирається іти у президенти.

Музикант записав відеозвернення, в якому відхрестився від політичних амбіцій та перерахував кілька основних моментів, на яких варто зосередитись українським політикам у першу чергу.

"…Ви знаєте, що я ніколи не заявляв про президентські амбіції. Не збираюся робити цього й сьогодні. Влада, як така, мене не цікавить", - заявив Вакарчук на початку промови.

Святослав запевняє, що не братиме участі у президентських виборах

Славік також запевнив, що ніколи не співпрацював із жодними політтехнологами та не замовляв соціологічним компаніям дослідження на тему своїх президентських чи інших політичних рейтингів.


"Я ніколи не давав жодних обіцянок політикам чи бізнесменам. І, чесно кажучи, з посмішкою ставлюсь до конспірологічних теорій, що, мовляв, мене хтось фінансує чи "веде", або хтось за мною "стоїть" чи мною маніпулює", - сказав вакарчук.

"Я є абсолютно самостійною, самодостатньою і фінансово незалежною людиною, яка заробила свої гроші чесною працею. І це, до речі, дозволяє мені, в тому числі, підтримувати тих, хто потребує допомоги. Я надаю таку посильну допомогу регулярно і це приносить мені велике задоволення", - не забув нагадати Святослав.

Також Вакарчук зауважив, що його навчання у Стенфорді не для того, щоби "вивчитися на президента"

"А для того, щоб мати змогу предметно ставити запитання та висувати кваліфіковані вимоги представникам влади", - пояснив він.

Відео Святослав записував, вочевидь, у стінах Стенфорда

"…Після Революції Гідності я твердо пообіцяв сам собі, що більше ніколи, ні за яких обставин не буду стояти осторонь тих процесів, які відбуваються в нашій країні. Це — моя справа, як і справа кожного з вас. Це справа всіх громадян України", - заявив Вакарчук.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з відео на YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів