До сліз: Барських із батьком показали, як подолали прірву у стосунках. ВІДЕО

12 грудня 2017, 12:29

Співак року Макс Барських нарешті представив свою відверту історію про складні стосунки з батьком, який пішов з родини, коли хлопцю було 11 років.

У мініфльмі на пісню "Февраль" режисери Алан Бадоєв та Стас Морозов показали, як син та батько намагаються подолати цю прірву.

16 років Макс не спілкувався з батьком, і ось нарешті зробив крок назустріч.

Зйомки документального пластичного етюду проходили під час роботи над відеоматеріалом на пісню "Февраль", який Барських показав в однойменному номері свого шоу в Палаці спорту. Дія в кадрі розгортається в реальному часі і відбувається в форматі "тут і зараз".


Макс вперше плакав у кадрі

Спеціально для цього на знімальний майданчик запросили батька Макса.

"У перші хвилини зустрічі Макс зробив батькові чай і ввів його в курс справи - показав, як працювати на камеру. - розповів Бадоєв.

Саме на знімальному майданчику Макс почав знову спілкуватися з батьком

"Усе розвивалося природно і спонтанно. Я імпровізував, відштовхуючись від двох героїв, постійно ускладнюючи їм завдання, зближуючи їх. Якоїсь миті у павільйоні відбулася магія - на перший план вийшли емоції. Не помітити їх було неможливо: вся група, затамувавши подих, спостерігала за тим, як двом рідним людям було складно довіритися і зробити перший крок один до одного", - поділився режисер.

Зйомки відео відбулися влітку
І вже у липні Макс святкував день народження тата вдома у Херсоні

Тоді було записано інтерв'ю, яке розкрило всю глибину почуттів Макса.

"Ми зняли дуже особисту історію. Вона схожа на історії інших сімей. Такі випадки зустрічаються часто і вважаються нормою, але все ж вони дуже ранять. Мені б хотілося, щоб після перегляду глядач міг дати другий шанс і собі і тому, з ким давно не було зв'язку", - зауважив співак.

З 11-ти років син і батько не спілкувалися
А тепер і стосунки почали налагоджувати
І кліп сльозливий зняли

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото Олени Гаджілової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів