М’язиста сексі-муза Рибалки розказала, що він насправді їй подарував

13 грудня 2017, 12:05

Після того, як лідер Радикальної партії Олег Ляшко засудив романтичний вчинок свого соратника Сергія Рибалки, дама серця останнього вирішила вставити і своїх 5 копійок.

У соцмережі Анастасія Байбородіна написала пост, в якому заявила, що фото на Таймс-сквер подарувала їй мама, а коханий – всього лише айфон.

До речі, Настя, як виявилося, не просто стежить за фігурою та займається у спортзалі. Вона - професійна спортсменка, серед захоплень якої пауерліфтинг, кікбоксинг та екстрім.

Ляшку варто було б остерігатися жінки Рибалки

У далекому 2014-му Байбородіна розповідала, чому вибрала саме силові навантаження.


Таке Настя виробляла три роки тому

"Я вибрала силовий вид спорту, і не просто в якості хобі, а займаюся ним професійно. Це пов'язано з метою отримати належне фізичне навантаження для формування красивої фігури і здорового способу життя. А зовсім не заради спроби конкурувати з сильною статтю. І мова я веду про пауерліфтинг", - казала тоді Байбородіна виданню Star Life.

"Спорт у моєму житті завжди мав важливу роль. За це хочу сказати спасибі своїм батькам: 8 років спортивно-сучасних танців і близько 30 масштабних змагань, у тому числі 16 призових місць і 7 перемог. Тож медалі і дипломи у мене є, а на даний момент я прагну до свого власного рекорду. У вересні цього року в змаганнях по Кроссфіт я посіла третє місце (кубок України 2014 року)", - похвалилася тоді кохана Рибалки.

Надуті губки та пружні сідниці - що ще треба, аби бути дівчиною депутата? А, ще освіта юриста

"Крім пауерліфтингу, сьогодні я займаюся кікбоксингом, граю в сквош, плаваю на довгі дистанції, катаюся на вейк- і сноубордах... Люблю активний спосіб життя, і це надихає мене на підкорення нових горизонтів", - заявляла Анастасія.

У 2016-му Настя, наприклад, з легкістю підняла 100-кілограмову штангу на Чемпіонаті серед жінок-аматорів

Крім спорту, у коханої депутата є ще одне хобі - творчі. Начитувати романтичні банальні фрази під реп-супроводження та знімати про все це відео на кшталт американських зірок. Принаймні, один такий кліп у мережі є – він називається Love Forever, і можна припустити, що був зроблений у якості подарунку Рибалку.

"Вода облизывает твои босые пальцы ног", - спокусливо каже Настя
"Это как первый дождь, который ты видишь, а за ним происходит радуга"

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з YouTube, фото з сайту Starlife.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів