Седокова пояснила, нащо відправила 13-річну дочку вчитися в Росію

10 січня 2018, 16:03

Виявляється, старша донька співачки Ганни Седокової Аліна Белькевич вже не навчається в Америці.

Тепер 13-річна дівчина вчиться у Ломоносівський школі у Москві, щоби не забути російську мову.

Про своє рішення перевести доню до Росії Седокова розказала в інтерв’ю People Talk.

"Справа в тому, що я працювала частково тут (у Росії – ред..), частково там, і якоїсь миті усвідомила, що не хочу з нею більше розлучатися. Не хочу її втратити. Зараз я розумію, що прийняла правильне рішення", - заявила Аня.


Седокова побоялася втратити зв'язок із дочкою

"Аліна стала забувати російську мову, навіть через півроку в Росії їй доводиться підбирати слова, щоб говорити. Вона мислить англійською. А я дуже не хотіла, щоб вона втрачала мову, втрачала цей зв'язок, і віддала її в найкращу Ломоносівську школу. Але все одно ми будемо жити в Лос-Анжелесі, і наше майбутнє пов'язане з Америкою", - наголосила Седокова.

"Це чудово, коли у тебе є можливість вбирати відразу кілька культур. Зате тепер їй легко даються будь-які переміщення. Якщо раптом потрібно буде переїхати, наприклад, пожити в Барселону, Тель-Авів або ще кудись, ми переїдемо. Це дуже розширює масштаби особистості людини", - додала артистка.

Попри все, своє майбутнє Аня бачить саме в Америці

"Навіть зараз в шоу, в якому ми знімаємось, я бачу, як змінюються мої діти. Гектор за вісім місяців встиг політати разів 20. Він, до речі, не вередує і не плаче. Навпаки, він дуже комунікабельна, товариська дитина", - похвалилася сином Аня.

І, як не дивно, Седокова не полишає думки народити ще або навіть усиновити дитину:

"Звичайно, думаю. І про четверту, і про п'яту (дитину). Взагалі, я щодня дякую Богові за те, що він зробив мені такий подарунок. Можливо, я ще і всиновлю дитину. Мені здається, якщо є можливість дарувати тепло, то чому б і ні?".

У Гектора, Аліни та Моніки може з'явитися ще братик чи сестричка

Фото з Instagram та Peopletalk.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів