У Нищука показали дошку з Давосу та пояснили дорогі "делікатеси"

25 січня 2018, 12:38

Візит міністра культури Євгена Нищука до Давосу спричинив хайп у мережі, після того, як деякі ЗМІ "порахували" його вартість.

Так, одне з видань, журналісти якого летіли разом із Нищуком, оприлюднило інформацію про те, що міністр летів бізнес-класом та користувався VIP-сервісами аеропорту.

Крім того, в руках у Нищука угледіли пакет з дорогого швейцарського рибного магазину, що наштовхнуло на думки про делікатеси, на які нібито розкошелився чиновник.

Утім, прес-секретарка міністра культури спростувала інформацію та надала фото посадкового талону свого шефа і показала, що ж саме він купив у Швейцарії.


Як написала речниця Нищука Юлія Даценко у Facebook, міністр перебував у Давосі на офіційне запрошення президента Швейцарії на Конференції міністрів культури країн-підписантів Європейської культурної конвенції.

Речниця Нищука показала запрошення

"І саме швейцарська сторона взяла на себе всі витрати у Швейцарії, зокрема, і трансфер до літаку усіх запрошених осіб з усієї Європи", - наголосила Даценко.

Летів Нищук економ-класом

"Дорогими ж харчами, про навіть види і вартість яких проведене так зване "розслідування", є шматок сиру та сувенірна дощечка, сукупною вартістю 18 франків. Тому ця "сенсація" - є неправдивою та просто "жовтою", - запевнила вона.

Ну купив міністр сирочок. Але ж він ще й актор, тож може собі довзолити поласувати швейцарськими смаколиками
Дошку теж купив на пам'ять про Давос

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів