Попелюшка вже не та: Вольнова "проаналізувала" черевики, які згубив на даху Саакашвілі

15 березня 2018, 13:02

Мудрій жінці достатньо одного погляду, щоби "просканувати" чоловіка і зрозуміти, що він за один.

А от телезірка Світлана Вольнова, схоже, мудра жінка "80-го левела", оскільки склала докладну характеристику екс-губернаторові Одеської області Михеілові Саакашвілі лише за його черевиками.

Про пригоди "осиротілого" взуття, чийого хазяїна у лютому затримали й депортували до Польщі, Світлана написала у своєму Facebook.

Світлана Вольнова знайшла на даху черевики, котрі, ймовірно, там згубив Саакашвілі

"Що робити жінці, коли вона знаходить на своєму даху чоловічі черевики 45-го розміру? Зрадіти? Чи засмутитися? Ні те, ні інше. Справа тут не в альковній історії, а у політиці. Я майже впевнена, що знайдені англійські лоффери належать екс-президентові Грузії Михеілу Саакашвілі, а в нещодавньому минулому голові опозиції в Україні. Загубив він їх того дня, коли тікав від поліції по даху між Костьольною та Михайловською вулиць", - поділилася Вольнова.


Вольнова вирахувала таємничого "Карлсона"

Зі слів Світлани, пролежавши два місяці під снігом і сльотою, англійські черевики відомої фірми Сrokett &Jones, які коштують 415 фунтів стерлінгів, не втратили форми. Але, на її "чіпкий жіночий погляд", власник останнім часом у розкошах не купався.

"Черевички я, звісно, роздивилася з усіх боків. І ось який висновок зробила. Подовжений носок говорить про непомірне марнославство і жагу визнання. А також про те, що він любить підкорювати жіночі серця пачками", - зауважила Вольнова.

Теледіва проаналізувала знайдене взуття

"Перекіс у бік зовнішнього краю підошви повідав мені, що людина він пряма, рішуча, яка вміє проявляти ініціативу і швидко приймати рішення, а також має певну міру безвідповідальності... Збиті носки показують деяку невневненість у власних силах. А також певну боязкість перед власними починаннями", - винесла вердикт білявка.

На її авторитетну думку, черевики точно екс-президентські.

Черевики Сrokett &Jones коштують 415 фунтів стерлінгів

Світлана вирішила порадитися зі своїми підписниками, що їй робити зі знахідкою: передати господареві, продати шанувальнику чи шанувальниці з благодійною метою, викинути тощо.

Поки що інтернет-користувачі схиляються до варіанту благодійного аукціону. Ще є цікава версія - висадити в черевиках квіти. Не бракує в коментарях і жартів про Попелюшку та Карлсона.

Нагадаємо, пригоди Саакашвілі на даху нещодавно "вмалювали" в політичну валентинку.

Фото з Facebook Вольнової та Саакашвілі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів