Седокова згадала, як її "маленький мужчина" потрапив до реанімації

9 квітня 2018, 14:25

Співачка Аня Седокова відзначила перший день народження своєї третьої дитини та єдиного сина Гектора. Зіркова матуся згадала страшні дні після народження малого, в які вона боялася за його життя.

Седокова показала у Instagram фото, на якому малюкові приблизно 10 днів, і присвятила хлопчикові зворушливий допис.

"Маленькому мужчині" Седокової виповнився рік

"Так дивно, але сьогодні тобі рік!!! Із днем народження, мій Гекторе. Ти, звісно, навряд це прочитаєш, але, знаєш, коли щасливий, то кортить кричати на весь світ!", - звернулася вона до малого.

"Коли ти з'явився в моєму житті, лікар забрав тебе і сказав, що ти маєш полежати в реанімації. Надто швидко билося серце. Ми всі так переживали. ми з дівчатками спали поруч, по черзі на стільці, аби не пропустити моменту, коли ти розплющиш оченята і побачиш свою родину, а через 5 днів ми забрали тебе додому, і наше життя змінилося!", - поділилася Аня.


Після народження Гектор потрапив до реанімації

"Ти - мій маленький мужчина, ти розумієш усе. Ти ніколи не плачеш марно і вже навчився не плакати, коли падаєш чи вдаряєшся. Ти вже робиш свої перші самостійні кроки! Ми тебе дуже любимо! Дуже-дуже! Дуже-дуже-дуже!", - додала співачка.

А в одному з попередніх своїх постів про Гектора Седокова заприсяглася, що, коли він виросте, вона не стане "божевільною мамцею", котрій не подобатимуться всі його жінки.

Із батьком хлопчика Аня до вівтаря так і не дійшла

"...А якщо в тебе їх все ж буде багато, я спробую тобі пояснити, що "багато" щастя не приносить. Треба шукати одну. Ту, яка змусить себе вставати вранці. Ту, котрій ти небайдужий. Ту, для котрої тобі захочеться стати кращою версією себе і підкорити всі континенти! Ту, котра зможе тебе легко розсмішити, коли на душі буде кепсько, і ту, котра буде смачніше за всіх готувати, адже ти мій син, і мені важливо, щоби ти добре їв", - попередила Аня.

Нагадаємо, молодша донька Седокової, Моніка вже натякнула зірковій мамі, що їм із сестрою Аліною треба ще одного братика.

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів