Поради Фреймут про кар'єру: не конфліктувати через клімакс і бути "підлабузничком"

24 квітня 2018, 12:05

Схоже, в телеведучої Олі Фреймут у кишеньці є поради на всі випадки життя. Люди ще не оговталися від її настанов для "леді", яким не можна хотіти їсти, а білявка вже взялася радити, як побудувати вдалу кар'єру.

Зокрема вона рекомендує жінкам не сидіти в декреті більше 6 місяців, не пліткувати і не "тикати" колегам, щоби не послали.

Мудрістю Фреймут поділилася на "Новому каналі".

Не знаєте, як побудувати успішну кар'єру? То спитайте в Олі!

Тим, хто прагне досягти успіху, Оля радить обирати компанію своєї мрії та на початку працювати на репутацію, а не заради зарплатні. А от коли вже станете "всезнаючим майстром у своїй справі", тоді можна і навіть потрібно вимагати більше грошей, адже добровільно ніхто нікому гонорар не підвищить.


Іще Оля рекомендує на роботі не інтригувати та дружити "з потрібними людьми".

"Навіть якщо ви дуже любите курити і обмовляти всіх – не обмовляйте, тримайтеся. Тому що потім всі почнуть дружити проти вас. І скажуть, що та Оля з Роздолу велика пліткарка, і вас звільнять, а вам цього не треба", - наголосила Фреймут.

Фреймут - невичерпна скарбничка порад

"Потрапивши у колектив, дивіться, з ким найбільше рахуються, хто користується авторитетом. І не соромно в перші дні побути підлабузничком, це вам потім стане у пригоді", - запевнила вона.

Конфліктів, на думку білявки, боятися не треба, але для них має бути вагома підстава.

"Але не просто конфліктуйте, тому що у вас, вибачте, критичні дні або ви вже старенька жінка, і у вас клімакс. Якщо ви конфліктуєте, то обов’язково це робіть заради результату. Кричіть, висловлюйтеся, але добивайтеся цього", - пояснила вона.

Ольга радить конфліктів не боятися, але й не сваритися через критичні дні чи клімакс

"Не засиджуйтеся в декреті. Щонайбільше півроку, а далі просіть, щоб вам допомагали сидіти з дитиною. Адже якщо дуже довго сидіти в декреті, три роки чи там п’ять, то ви потім повернетеся і не впізнаєте своїх колег, а вони не впізнають вас. Вже всі будуть користуватися іншими парфумами і по-іншому поводитися. Ви вже не зможете з ними бути на одній хвилі", - застерегла Фреймут.

Оля радить ніколи не робити чужу роботу, принаймні безкоштовно, і звертатися до колег на "Ви".

"Коли ви звертаєтесь на "ти", вас легко кудись послати, і вам легко послати інших. А така формальність збереже ваші стосунки у непоганому стані", - пообіцяла Фреймут.

Нагадаємо, ще Оля знає, як правильно плакати.

Фото з Instagram Фреймут

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів