"Не ховай очей": Білик присвятила кліп ЛГБТ-спільноті

18 травня 2018, 10:29

17-го травня у світі відзначали Міжнародний день боротьби з гомофобією і трансфобією. І співачка Ірина Білик раптом вирішила долучитися кліпом на пісню "Не ховай очей".

Цим відео зірка закликає представників ЛГБТ відкрито говорити про свою орієнтацію.

Режисером кліпу став Юрій Двіжон, який також належить до секс-меншин.

 Білик вирішила виправдати своє звання української Мадонни

"Я дуже вдячний Ірині за те, що вона стала першою українською співачкою, яка так масштабно підтримала ЛГБТ-спільноту. Тільки тоді, коли ми будемо щирими та відвертими перед самим собою та близькими, ми зможемо зробити наше життя по-справжньому повноцінним та щасливим! – зауважив режисер.

У відео є такі сцени

"Я рада, що з допомогою саме цієї пісні ми змогли підняти цю важливу проблему. В уяві багатьох людей тема одностатевого кохання та гендерної ідентичності асоціюється із більш ліричними піснями-баладами. У моєму розумінні, ніякої драми в цьому нема. Більш ніж у половині країн світу визнають одностатеві стосунки і права трансгендерних людей на рівні закону", - заявила Білик.

Цікаво, чи були у самої Білик стосунки з жінкою

"Я сподіваюсь, що цей соціальний проект стане фундаментом для підвищення рівня толерантності в нашому суспільстві, а представникам ЛГБТ допоможе "не ховати очей" та бути самим собою!" – додала співачка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів