Руслана у прозорій сукні отримала відзнаку від китайців

29 травня 2018, 17:10

Співачка Руслана, яка нещодавно публічно відзначила 45-річчя, отримала нагороду у Шанхаї.

Артистка перемогла у номінації Visionary Artist на глобальному форумі The 2nd SOLAR FUTURE.TODAY Influencers Forum Asia: "Roadmap to 100" за популяризацію ідеї переходу на відновлювані джерела енергії.

Нагороду Руслані вручив член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики Ганс-Йозеф Фелль, який сам минулого року став першим номінантом цієї нагороди.

Китайці нагородили Руслану за ідею використання природної енергії

"Я дуже рада, що мені вдалося познайомитися з лідерами компаній, які займаються зеленими технологіями і тим самим перевтілюють світ, створюючи майбутнє вже сьогодні", - зауважила співачка.


"Мені продемонстрували найновітніші технології і розробки. Я була вражена, наскільки найближчим часом стануть доступними технології, що трансформують сонячне проміння в енергію. Нові технології renewable energy роблять цю енергію дешевою та безпечною", - зауважила вона.

Чергова нагорода Руслани, але не за музичні досягнення

"Моя ідея – переодягнути Україну і світ у сонячну енергію. Дати людям свободу і доступ до екологічно чистої енергії. Енергія в майбутньому не повинна нічого коштувати. Це невичерпна енергія, яка дається нам задарма. Це енергія сонця і землі", - заявила зірка.

Нагадаємо, свій будинок майбутнього Руслана вже неодноразово показувала журналістам.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів