Гросу закінчила школу в 13 і боїться тих, про кого співала

20 червня 2018, 17:20

Виявляється, найвідоміша "бджілка" української естради, співачка Аліна Гросу шалено боїться бджіл, а ще вона не вміє їздити на велосипеді. 12 маловідомих фактів про себе, причому два з них - хибних, артистка назвала у своєму Instagram.

Так правдою виявилося те, що школу Аліна закінчила за кілька днів до свого 14-річчя і стверджує, що всі предмети здавала цілком чесно. Як пояснила артистка, її батьки, розуміючи, що через доньчину співочу кар'єру постраждає навчання, після п'ятого класу перевели її на екстернат.

Гросу закінчила школу в 13

"...І я вже здавала всю навчальну програму по два класи за рік. На цю систему навчання я нітрохи не скаржуся, зі мною в турі постійно перебували педагоги, і завдяки тому, що уроки в мене завжди були індивідуальними, вчителі насідали на мене більше, доводилося старанніше вчитися, ретельніше готуватися, зубрити і доводити, що я все можу, все встигну. Тоді я дико боялася, що мені заборонять працювати", - зізналася Гросу.

Єдиним мінусом, зі слів співачки, було те, що не екзаменах їй не було в кого списати.


"Я дійсно дико боюся бджіл. Просто панічно", - констатувала Аліна.

"Бджілка" боїться бджіл

Також співачка розкрила свій гастрономічний секрет: вона вважає делікатесом звичайну шаурму, яку дозволяє собі з'їсти "раз на сто років".

Навчаючись у московському виші, Гросу підпрацьовувала співачкою в одному з ресторанів, доки про те не провідали батьки і не заборонили доньці небезпечне заняття.

"В метро я, до речі, теж кілька разів співала, але не для заробітку, а просто по приколу з друзями й під гітару", - додала Аліна.

Гросу полюбляє шаурму

Гросу не вміє кататися на велосипеді й навіть малою наважувалася сідати виключно на триколічного "залізного коника".

"Мій голосовий діапазон від "Ля" великої октави до "Ре" третьої октави". Шкода, що це в "Хочу я баса" і подібному не покажеш. А у своїх піснях я використовую лише 2-2 з половиною октави. Записуючи беки, співаю крім основного вокалу - на октаву нижче і на октаву вище в унісон", - похвалилася зірка.

І не вміє кататися на велосипеді

А от прибрехала своїм підписникам Аліна щодо наступного: сказала, що має 17 помаранчевих суконь (насправді ні, вона взагалі не любить цей колір), і що в неї є троє сестер (насправді в зірки і рідні, і двоюрідні, і троюрідні самі брати).

Нагадаємо, рідний братик народився в дівчини торік. Маленького "гросика" Аліна часом показує в своєму фотоблозі.

Фото з Instagram Гросу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів