Розплата за "фак": Екс-заступниці "радикала" скасували доступ у Раду

21 червня 2018, 15:49

Скасуванням акредитації у Раду закінчилася витівка екс-помічниці депутата Валерії Єгорової, яка у травні тицьнула "фак" журналісту Яну Доброносову у стінах парламенту.

Також доступ заборонили і її подрузі - Юлії Махмуді.

Рішення прийняли на засіданні комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики. Про це повідомила у Facebook керівник прес-служби парламенту Ірина Кармелюк.

"Маленька перемога на шляху підвищення статусу парламентського кореспондента - дівчат, що зневажають Вищий законодавчий орган та державні символи, позбавлено акредитації у парламенті. За це рішення проголосували члени комітету з питань свободи слова та інформаційної політики", - написала вона.


Єгорова і Махмуді поплатилися за своє нахабство

У коментарі "Українській правді" Кармелюк пояснила, що прес-служба Ради подала відповідну пропозицію позбавити акредитації дівчат, які називаються журналістками, тому що вони "порушували регламент ображали своїх колег, народних депутатів, та образливо висловлювались щодо українського парламенту". Комітет проголосував одностайно.

На запитання, чи акредитація Єгорової і Махмуді вже ліквідована, Кармелюк зазначила: "Завтра до Ради вони не зайдуть".

Утім, завтра дівчата до Ради і не збираються, адже обидві відпочивають у Туреччині. Про це свідчать їхні останні фото у соцмережах.

Так починався відпочинок Валерії і Юлі
Махмуді та її сумочка від Chanel
Яка там Рада, коли навколо море

До того ж, Махмуді ще й обурилася у мережі з приводу рішення скасувати їм доступ.

Цими фото дівчата ніби демонструють, як їм плювати на рішення щодо Ради
Єгорова з 22-х років знає, як працювати з депутатами

Фото з соцмереж


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів