Козловський розказав своїй колишній про "душевну хрєнь" і ставлення до гей-шлюбів

30 червня 2018, 13:58

Співак Віталій Козловський зізнався, що екс-наречена Раміна Есхакзай заподіяла йому "душевну хрєнь". Покинутий, він "скотився соціальною драбинкою" і перебував у депресії.

Але тепер колишні, схоже, остаточно зарили сокиру війни. Адже про свої страждання, а ще про те, як реагує він на чутки про свою нетрадиційну орієнтацію, Віталік розказав у інтерв'ю безпосередньо Раміні.

Він навіть приніс їй букет квіточок.

Віталік і Раміна відверто побалакали через 9 місяців після розриву

Зі слів Віталія, чутки про те, що насправді він - гомосексуаліст, переслідують його впродовж усієї кар'єри. І йому те по цимбалах.


"Це особисте життя кожного... А якщо з цим паритися і всім щось доводити - задр*чишся", - пояснив він.

На виступи в гей-клубах він не погоджується, але не тому, що боїться, що це позначиться на його репутації. А ще він сумнівається що Україна готова до легалізації одностатевих шлюбів.

"Ми живемо в країні, де все-таки є традиції, традиції родинні. І тому я не знаю, чи готове наше суспільство до легалізації одностатевих шлюбів. Якщо людям природою доцільно, хочеться жити з одними, другими, третіми, з ким хочеться - хай живуть як хочуть, головне щоби від цього не було нікому погано... Щоби це не було, мабуть, нарочито", - зазначив він.

Співак не тримає зла на колишню, яка заподіяла йому "душевну хрєнь"

Проводячи паралель із їхніми з Раміною стосунками, співак додав, що виставляння особистого життя напоказ не призводить ні до чого доброго.

Виявляється, скасувати весілля - то було обопільне рішення.

"Не ти ж казала, що весілля не буде. Ми обоє це вирішили. Ти особливо, мені здається, не страждала, крихітко. Тебе затягнула настільки Москва, що власне вона і стала нашою головною причиною, розлучницею", - зазначив співак.

Лишившись без нареченої, Віталій шукав розради в алкоголі та жінках. Він навіть зустрічався з кількома шанувальницями.

Самотній Віталік пиячив і тягався по жінках

"Я тоді впав на саме дно свого буття. Я тоді випивав, я тоді багато гуляв... Щоби скотитися якоюсь соціальною драбинкою", - зізнався він.

"Ти не уявляєш, яку ти мені зробила хрєнь душевну... Я не буду зараз розповідати, в яких місцях я був, в якому вигляді мене знаходили деякі мої друзі і потім показували мені фотографії", - дорікнув Віталік екс-коханій.

Славнозвісне голе фото Козловського, яким він оголосив кастинг на посаду нової нареченої - то була його помста колишній за її світлину "з цицьками". Зате з його туги народилося багато гарних віршів.

Козловський був "на дні буття", але то вже минулося

Як виправдалася ж сама Раміна, вона тоді виявилася не готова до стосунків із публічною людиною та зрештою "втекла від відповідальності".

Нагадаємо, шанувальники артиста почали підозрювати, що він та Есхакзай можуть дати своїм стосункам другий шанс.

Фото з Instagram Козловського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів