Цирк без тварин: Астаф'єва підтримала протест під адмінсудом

17 липня 2018, 13:21

Співачка Даша Астаф’єва підтримала акцію протесту проти використання тварин у цирку.

17-го липня зірка разом з іншими небайдужими прийшла до Окружного Адміністративного суду Києва, аби припинити знущання з тварин.

"Мені дуже прикро, що в нашій країні досі існує цей вид абсурдних розваг. І цьому всьому немає ні кінця, ні краю", - написала Даша у соцмережі.

Даша, як відомо, любить тварин і постійно це демонструє

"І чому люди закривають на це очі? Вікна суду дружно опустили жалюзі, і я бачила, як співробітники стояли в своїх кабінетах і дивилися на те, що відбувається… Це - чиста паралель того, як багато речей в наше країні відбувається за цим же принципом!" - обурилася зірка.


Людей прийшло не так багато, як хотілося б

"Улюблені жаби-коментатори пишуть, що мені заплатили за те, що я прийшла... Нерозумно, сперечатися і спростовувати те, що повинно бути нормою. Я тут, тому що моя сім'я щодня стикається з незаконними діями по відношенню до мене і близьких! І ми тримаємося тільки тому, що все справжнє тримається на любові і турботі! На підтримці часом чужих людей!" - запевнила вона.

"Ми за цирк без тварин", - скандували протестувальники на чолі з Дашею

"Так багато разів чула, що люди хочуть бути впізнаваними і популярними... Навіщо? Щоб ходити на вечірки з безкоштовним келихом шампанського і креветкою на паличці? Впізнаваність - це чудова можливість змінити майбутнє, своє і своєї країни, дітей, які, можливо, будуть тут жити", - зазначила Астаф’єва.

Про те, що буває, коли тварин використовують у циркових виставах, читайте у матеріалі "Небезпечні розваги: 10 сумних історій з цирку".

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів