Лобода: Гадаю, кожна жінка мріє, щоби батьком її дитини був Тілль Ліндеманн

18 липня 2018, 16:00

Співачка Світлана Лобода пояснила, чому своїй другій доньці дала таке дивне ім’я – Тільда.

В інтерв’ю російському виданню Hello артистка зізналася, що вибирала вже після народження дівчинки.

"Так само було і у випадку з Євочкою. Я хотіла побачити дитину, познайомитися з нею і тільки після цього дати їй ім'я, що визначає її життя і багато в чому - долю. Я знала, як би мені хотілося назвати дитину, мені дуже подобалося це ім'я, воно було дуже символічним. Залишалося тільки дочекатися її появи, щоб запитати у дочки, чи згодна вона носити його. І ми назвали її – Тільда", - поділилася Лобода.

Свєта спочатку побачила доньку, а вже потім вирішила назвати її Тільдою

Свєта зауважила, що мала кілька варіантів імені та згадала, як довго не могла назвати свою першу доню.


"Свого часу ім'я для Єви я вибирала протягом двох тижнів і довго називала її "дівчинка". Вся моя родина сміялася, говорили: "Це коли-небудь станеться? Може, ми назвемо вже дитину?" Але для мене вибір імені - складний процес", - наголосила артистка.

Перша дочка Лободи стала Євою аж за два тижні після появи на світ

"У цьому випадку я розуміла, що ім'я Тільда - дуже сильне, красиве, знакове. Коли вона народилася, я подивилася на неї і зрозуміла, що вона - точно Тільда. У неї не може бути іншого імені, воно їй ідеально підходить. Вона трохи схожа на героїню скандинавських казок. Очі, риси обличчя, дуже осмислений, цікавий погляд. Вона схожа на мультяшного персонажа", - розповіла про доньку Лобода.

Також Світлана зізналася, що Тільда більше схожа на свого тата, хоч і не сказала, хто він.

"У ній є сила волі. Енергія. І смуток в очах", - описала дочку співачка.

На зауваженні про те, що всі навколо вважають батьком її другої дитини музиканта Тілля Ліндеманна, Лобода знову пішла від прямої відповіді.

"Мені здається, будь-яка жінка мріє, щоби батьком її дитини був Тілль. Я можу сказати, що він приголомшливий чоловік і просто неймовірна людина. А про те, який він артист, знає весь світ. І мені здається, що те, що мою дочку звати Тільда, це вже великий карт-бланш їй в житті", - сказала Світлана.

Лобода продовжує підігрівати чутки про те, що народила від соліста Rammstein

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів