Єгорова розповіла про новоспеченого зятя, старшого за її дочку на 12 років

30 липня 2018, 17:13

Актриса Сніжана Єгорова, яка днями стала тещею вдруге, розповіла про свого новоспеченого зятя-музиканта.

Виявляється, 20-річна донька Єгорової Саша вийшла заміж за 32-річного Томмі Ейзнера з гурту "Golden Animals".

Але на весіллі батьків нареченої не було. Про це Сніжана розповіла "ТСН".

"Весілля відбулося з успіхом. Це сталося у Лос-Анджелесі. Вони розписалися, потім поїхали до ресторану на березі океану з мамою чоловіка і двома найближчими друзями, а після цього запросили усіх своїх товаришів до нічного клубу", - розказала Єгорова.


Саша Єгорова вийшла заміж за американця, на 12 років старшого за неї

Сніжани та батька Саші, Семена Горова, на весіллі не було.

"Це пов’язано з тим, що до останнього моменту, буквально 19-го липня, я не могла отримати дозвіл на виїзд за кордон. Зараз дозвіл отримала, але, на жаль, вже пізно було купувати квитки. Щось організовувати похапцем ми не хотіли. А весілля ми плануємо зробити наступного року в Америці", - уточнила Єгорова.

Сніжана також зауважила, що з обранцем дочки знайома лише по скайпу.

"Декілька років поспіль я не могла їздити до доньки, і Саша навчалася, у неї був достатньо активний графік навчання, не було можливості приїздити. Вона останні два роки не приїздила до України", - зізналася Єгорова.

Том - фронтмен американського гурту

За словами Сніжани, дочка та її чоловік разом вже півтора року.

"У них достатньо серйозні виважені стосунки, я сподіваюся. І що це стане запорукою того, що у них не буде якихось особливих проблем. Плюс вони обоє займаються духовними практиками, йогою. Творчі люди. У них і тусовка така", - зазначила актриса.

Тепер Саша - громадянка Америки

Також Єгорова розказала, що Том освідчився Саші всього лише за тиждень до весілля.

"В Америці не так і просто, це не так як у нас: ми ухвалили рішення, прибігли до РАГСу. Через те, що Саша – іноземка, це великий формальний підготовчий період. Там великий пакет документів треба підготувати, і за великим рахунком це великий крок з боку і Саші, і Тома. Оскільки перед урядом Америки, він бере за неї відповідальність на все життя. Тому що через деякий час, завдяки цьому їхньому рішенню, вона отримає американське громадянство", - пояснила телеведуча.

"Вони достатньо серйозно до цього готувалися, це не було спонтанне рішення, я про це знала достатньо давно", - зауважила Єгорова.

Як відомо, у Сніжани вже є два онука-американця. І наступні вже теж, певно, будуть громадянами США.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів