Крук розказала про стосунки з коханим: Смачно обіймається, спиться, пахне

1 серпня 2018, 15:45

Телезірка та фітнес-чемпіонка Валерія Крук вирішила торкнутися у своєму фотоблозі теми почуттів. Вона дала поради своїм підписникам, як будувати гармонійні стосунки.

Адже в неї це вийшло, хоча особи свого коханого, якого вона світить в Instagram, білявка все ще розкрити не готова. Зате одну подробицю вона у коментарях до свого допису таки розкрила: "на двох" у них із бойфрендом троє дітей.

Крук розказала про свої стосунки з коханим

"...Якщо коротко і не розжовуючи, (що стосунки будуються на однакових цілях, спільному світогляді тощо), то мені би хотілося шкрябнути про фундамент цих самих стосунків на побутовому рівні. Фундамент для мене: секс, гумор, взаємоповага. (Кохання, певна річ, інший варіант відносин не обговорюється)", - вточнила Крук.

У Валерії одна донька. Отже, в її бойфренда двоє?

"У нас у парі - постійний ржач! Блін, і це дуже круто! Це сильно згладжує кути, полегшує труднощі та складнощі, спрощує проблеми. Адже в житті бувають різні ситуації, непередбачувані обставини, питаннячка, що виникли з ніхрєна, котрі раптом треба терміново вирішувати... і коли ти вмієш сміятися, жартувати, в будь-яких, навіть найскладніших моментах, це дуже рятує! І рішення приходять простіші та правильніші, і нервова система сильно не страждає!", - похвалилася кралечка.


Вона сподівається, що в неї та її обранця так буде завжди.

У коханні важливий гумор, вважає Крук

"Взаємний потяг одне до одного! Коли смачно обіймається, спиться, пахне, коли разом добре і з часом навіть краще, це безцінний подарунок в Житті й Супер Пощастило! Взаємоповага - дається нелегко! Не зазіхати на особистий простір іншого, поважати його смаки, пристрасті та захоплення, не переступати кордони, а в кожної людини вони є і мають бути. Свій час, час для себе і на себе. Приймати минуле і поважати його", - порадила Крук.

Білявка дала поради тим, хто хоче бути щасливим як вона

А найскладнішим, але необхідним, на думку Валерії, є повністю довіряти людині та вірити у неї. Причому стосується це не лише відносин у парі, а й стосунків між родичами та друзями.

Нагадаємо, зі своїм таємничим меном Крук нещодавно відпочивала в Туреччині.

Фото з Instagram Крук

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів