Новоспечена бабуня Луценко пообіцяла навчити онучку танцювати ламбаду

6 серпня 2018, 09:39

Онучці генпрокурора Юрія Луценка та народної депутатки Ірини Луценко, Олександрі лише два тижні, а її бабуся вже склала список речей, яких планує навчити малу. Справ буде багато, адже дівчинка має опанувати і стрільбу, і танці, і "жіночі штучки".

Про те, яким щастям стало для неї народження онуки, і мімімішним фото Ірина поділилася в Facebook.

"Поки у Верховній Раді канікули, видався час побути з сім’єю. І саме у цей час наша сім’я стала ще більшою. Колись я казала Юрію Луценко, що у нашого з ним подружжя народжуються лише хлопці, хоча ми мріяли і про дівчинку теж. І наша мрія здійснилися: наш син Олександр та його дружина Настя подарували нам онуку Олександру. Я не можу передати словами, яка я щаслива у цей день, але хочу побажати моїй онуці, новій громадянці України Олександрі любові та цікавого повного життя", - написала Луценко.

Ірина та Олександра Олександрівна Луценки

"А я навчу її кататися на велосипеді (без рук), на роликах, ковзанах. Водити автомобіль. Ходити на лижах. Стріляти. Співати. Танцювати ламбаду і самбу. В’язати хвостики і робити зачіски, розбиратися в різних "жіночих штучках":) Нарешті нашого жіночого полку прибуло!!!!! Дякую всім за привітання!", - додала новоспечена бабуся.


Нагадаємо, незабобонні Луценки почали показувати крихітну Сашу в мережі одразу після її появи на світ. Судячи з фото, народжувала невістка політиків у київському приватному перинатальному центрі "Лелека".

Фото з Facebook Луценко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів