"Молода, вільна, розважається": мама Пенетьєрі розказала, як тій живеться без Кличка

14 серпня 2018, 14:20

Американська акторка Хейден Пенетьєрі, котра за 9 років так і не дійшла до вівтаря з боксером Володимиром Кличком, тепер на повну насолоджується своєю свободою.

28-річна зірка, в якої є 3-річна дочка від спортсмена, розважається. І має право на помилки, як будь-яка молода жінка.

Про це заявила мама Хейден, Леслі Вогель. Вона прокоментувала нещодавну скандальну новину про те, що її дочку буцімто бачили в дуже нетверезому стані, пише Radar Online.

Мати Пенетьєрі розповіла, як ся має донька після розриву з нареченим

"Вона дуже довго працювала. Їй було нелегко, вона потребує перерви", - наголосила Леслі.


"Вона лише молода дівчина, котра розважається і котра вільна... Кожній молодій жінці її віку, і особливо тій, яка перебуває в центрі уваги, дозволено розважатися", - підкреслила вона.

28-річна актриса насолоджується свободою

Як пише видання, Пенетьєрі напідпитку в товаристві її нового кавалера Брайана Хікерсона помітили нещодавно на виході з одного з закладів у Лос-Анджелесі. Як стведжують свідки, актрису, котра переборщила з алкоголем, нудило. А Брайан тримав її волосся, доки вона ригала.

Утім Вогель запевнила, що з її дочкою все гаразд, і вона особисто контролює ситуацію.

"Я тепер поруч, вона живе просто за рогом. Я приділяю їй увагу. Я пильную", - сказала мама Хейден.

"Усі припускаються помилок, але коли ти під прицілом камер, навіть найдрібнішу похибку роздмухують до надзвичайних розмірів", - додала Леслі.

За 9 спільних років Хейден і Володя встигли народити дочку, а от до вівтаря так і не дійшли

Як відомо, після народження первістка, Кайї Євдокії Пенетьєрі страждала від депресії. Актриса неодноразово мусила лікуватися в реабілітаційних закладах.

Нагадаємо, нині донька Хейден переважну більшість часу проводить із Володимиром та його сім'єю. Пенетьєрі виставила на продаж їхню колишню сімейну оселю в Нешвіллі та перебралася до Лос-Анджелеса.

Фото з Twitter Пенетьєрі, з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів