Як Поклонська танцювала, а її обранець винцем заправлявся: ВІДЕО з весілля "Няш-мяш"

16 серпня 2018, 10:05

На своєму весіллі екс-"прокурор" анексованого Криму, а нині депутатка Держдуми Наталія Поклонська жваво витанцьовувала під пісню Софії Ротару "Хуторянка", але не в парі зі своїм новоспеченим чоловіком. Іван Соловйов у цей час попивав червоне винце.

Коротенькі відео з торжества, яке відбулося в одному з ресторанів у селищі Берегове, що на ЮБК, отримало видання Daily Storm.


Повідомляється, що молодята обрали для святкування елітний заклад сербської кухні. Причому гості ще й мали насолоду милуватися фотографіями президента Росії Володимира Путіна, колаж із яких прикрашає одну зі стін ресторану.

Не Микола ІІ, то хоча б Путін

У ресторані підтвердили, що того дня таки гуляли весілля, але чи була то саме Поклонська з Соловйовим, уточнювати не стали. Було лише 32 дорослі людини і троє дітей. Ласували традиційними сербськими стравами: ягням на рожні, пршутом тощо.

Нагадаємо, 47-річний обранець "Няш-мяш" працює керівником апарату вповноваженого з прав людини. А вона, крім усіх інших регалій, ще й "Найкрасивіша жінка Росії"-2016 і знавець літератури. А ще вміє виконувати "Мурку".

Відео Daily Storm із YouTube, фото з мережі, з Facebook Поклонської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів