Кожевнікова пішла з "ВІА Гри" і оголосила, хто над нею працюватиме

Понеділок, 3 вересня 2018, 15:45

Виявляється, співачка Настя Кожевнікова за один раз здійснила не один, а цілих два доленосні кроки в житті: вона вийшла заміж та пішла з гурту "ВІА Гра".  Її контракт із гьорлзбендом закінчився 2-го вересня.

Про це Настя під час власного весілля, що відбулося 24-го серпня, розказала "Світському життю".

"Другого вересня закінчується контракт із гуртом "ВІА Гра", і я йду в сольне плавання. Так. Тому медовий місяць у нас скасовується. Ми працюватимемо наді мною", - оголосила Кожевнікова.

Кожевнікова вийшла заміж і сказала "ВІА Грі" "прощавай" 

"Просто п'ятирічного контракту мені вистачило. Я от чітко відбула. Тому тепер хочу спробувати власні сили, далі йти сама", - поділилася вона.

Це рішення 25-річна співачка прийняла удвох із чоловіком Кирилом. І тепер саме він стане її продюсером. Щоправда, досвіду роботи з зірками в новоспеченого супутника життя Кожевнікової нема, адже досі він займався торгівлею какао-продуктами.

 Настя - не какао-продукт, але тепер її "продаватиме" власний чоловік

Нагадаємо, як раніше розказувала Настя, вони з Кирилом знайшли одне одного, коли ще вчилися в школі. Він був старший за неї на два класи.

Як відомо, навесні "ВІА Гру" залишила Міша Романова. На її місце прийшла викладачка історії з Ярославля  Ольга Меганська.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів