Губернатор Київщини публічно згадав, як мріяв про інтим із молодою заступницею

13 вересня 2018, 14:12

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган згадав, як мало не зрадив свою дружину зі своєю заступницею. Одкровеннями про інтим, якого так і не сталося, 42-річний держслужбовець навіщось вирішив поділитися публічно, коли вручав цій самій жіночці почесну грамоту.

Так завдяки красномовному Горгану та соцмережам гучна слава тепер прийшла до Марини Гурамівни Мельник, депутатки партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

"Ви знаєте, я півтора року працював у Вишгороді головою РДА, і останні півроку у мене була молода і дуже красива заступниця. І ви знаєте, якби мене не перевели у Київ - це б закінчилося інтимом і подружньою зрадою", - голосив зі сцени губернатор.

"Але, Слава Богу, мене повищили, і я пішов працювати губернатором, а ця красива дівчина залишилася у Вишгороді у моїх нездійснених мріях...", - продовжив він.

Горган чомусь упевнений, що в нього був би інтим із Мельник

Перелічивши чесноти сердешної Марини, він запросив її на сцену та вручив почасну грамоту як "найкрасивішій дівчині Вишгородщини".


Тепер у пані Марини є почесна грамота від колишнього шефа

Важлива деталь: згідно з сайтом Вишгородської РДА, 33-річна Мельник заміжня і має доньку. Цікаво, наскільки зрадів жінчиній почесній грамоті її чоловік, і що сказала Горгану вдома його власна дружина.

А це Олександр зі своєю законною дружиною Іриною

Щоправда, джерела в Київській ОДА розповіли ТаблоID, що Горган вже півроку як не живе з дружиною Іриною.

Натомість роман на роботі він буцімто закрутив хай не у Вишгороді, то у столиці. Власне, приписують велелюбному держслужбовцеві одразу двох дам серця: керівника патронатної служби Марину Кіян та помічницю Любов Лисенко.

Знакове фото: ліворуч Марина Кіян, праворуч - Марина Мельник, героїня нездійсненних еротичних мрій Горгана

Відео з Facebook Antonina Basenko, фото зі сторінки Мельник, дружини Горгана, сайту Вишгородської РДА та Київської ОДА

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів