Депутат Найєм похвалився особистим "планочним" рекордом. ФОТО

17 вересня 2018, 10:56

Мода на спортивний і здоровий спосіб життя вже кілька років не вщухає серед зірок шоубізу, а останнім часом поширилася і на народних обранців.

Дедалі більше депутатів і можновладців демонструють свої спортивні досягнення у мережі, причому достатньо різноманітні.

А деякі парламентарії взагалі вражають. Як, наприклад, 37-річний Мустафа Найєм, який простояв 60 хвилин у планці, встановивши свій особистий рекорд.

Результатом змагання, яке днями відбулося в Києві, депутат поділився у Facebook.


Година у планці... А вам слабо?

"Сьогодні вранці побив свій рекорд утримання планки. 60 хвилин і 5 секунд. Це важко, але це не межа", - написав Найєм та представив свого тренера Ірину Ковальчук, яка того ж дня встановила рекорд України.

Тренер Мустафи встановила всеукраїнський рекорд

Ковальчук простояла у планці 100 хвилин. Її результат офіційно внесений до Національного Реєстру рекордів.

До слова, подруга і колега Найєма, Світлана Заліщук теж займається йогою з Іриною Ковальчук

ТаблоID поцікавився у Мустафи, яким чином він досяг такого результату.

"Мотиватор для мене - мій тренер з аштанга-йоги Ірина Ковальчук. Я почав займатися Аштанга у травні, відразу після лікарні. Приблизно тоді ж став на планку. Це не зовсім та йога, яку традиційно уявляють собі більшість людей. Спочатку здається, що це набір дуже важких фізичних вправ без знаряддя, з власним тілом. Але поступово ти розумієш, що це має великий впливу ще й на твій психологічний стан, вміння себе контролювати і тримати баланс", - розказав депутат.

Мустафа, до речі, посів почесне друге місце

"У мене зовсім невеликий досвід, але я б радив аштанга-йогу взагалі всім, агітую всіх своїх друзів і колег. І зараз я не займаюся нічим, крім йоги, іноді граю у сквош. Заняття, як правило, проходять зранку, початок о 7. Потім треба встигнути переодягнутися і вже в 10 в сесійній залі. Так ось планка - це частина підготовчих вправ для аштанга-йоги", - ділиться Мустафа.

"…Я починав з невеликого результату, приблизно десять хвилин, потім було 15-17-25 хвилин, потім 32, і так поступово до години. Я розумію, що для багатьох це виглядає чимось фантастичним. Але повірте, це можливо. Якби чотири місяці тому мені сказали, що таке можливо, я б щиро не повірив", - зізнався Найєм.

"Просто не потрібно обмежуватися власним болем і рамками чиїхось хвилин і результатів. Я знаю багатьох, хто стоїть 5-7-10 хвилин. І вони точно готові на більше, якби приділяли цьому час. Вчора на рекорд з нами стояла 59-річна жінка, яка побила свій власний рекорд і простояла 30 хвилин", - зауважив він.

"Планка - це не тільки про тіло. Це ще й про характер і вміння контролювати своє тіло. Регулярне виконання планки покращує психологічний стан", - запевняє тренерка Мустафи

"Для багатьох планка - одна з найменш улюблених вправ в йозі. Я і сама не була винятком, коли почала практикувати тривале утримання планки. На самому початку мій розум і тіло протестували і не приймали такий виклик. Щоб отримати мотивацію, поступово я ввела цю вправу на групових та індивідуальних заняттях. І не помилилася", - зауважила Ковальчук.

Може, наступного разу Найєм поб'є рекорд власного тренера?

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів