Маркл таємно ходила готувати їсти та долучилася до створення кулінарної книги

17 вересня 2018, 14:15

Герцогиня Сассекська Меган Маркл, котра сама є великим гурманом та пристрасним кухарем, приєдналася до створення кулінарної книги. Вона написала до неї передмову, а до того впродовж кількох місяців таємно приходила готувати їсти з іншими жінками.

Книгу, що зветься "Разом: кулінарна книга нашої спільноти", випустили за підтримки The Royal Foundation. Авторками рецептів є жінки, котрі після пожежі, що сталася торік у багатоповерхівці "Grenfell Tower", почали збиратися разом в одному з мусульманських культурних центрів Лондона, щоби готувати для своїх родин, сусідів та знайомих.

Маркл долучилася до створення кулинарної книги

Усі кошти з продажів книги підуть на те, щоби ця кухня продовжила працювати й надалі, годуючи та об'єднуючи людей сім днів на тиждень.

Герцогиня напосала передмову

Як повідомив Кенсингтонський палац, дружина принца Гаррі вперше побувала там у січні, й відтоді її візити, які трималися в секреті, стали регулярними.


Заразом і готувати нові страви для принца Гаррі навчилася

"Я одразу ж відчула зв'язок із цією громадською кухнею; це місце, де жінки сміються, сумують, плачуть та готують разом. Коли культурні самобутності зливаються разом під спільним дахом, це створює відчуття нормального життя - в його найпростішій формі, світові потрібно об'єднуватися, піклуватися та спілкуватися через їжу, через кризу чи радість - щось, із чим ми всі можемо себе співвіднести...", - написала в передмові до книги герцогиня.

Нагадаємо, як хвалилася свого часу Меган, вона, коли має натхнення, може зготувати шедевр практично з нічого.

Фото й відео з Twitter Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів