Розкоронована "Міс" вибачилася за брехню та запевнила, що не прагне повернути титул

27 вересня 2018, 16:58

23-річна модель Вероніка Дідусенко, яка всього лише за тиждень встигла вибороти та втратити корону "Міс Україна"-2018, заявила, що розпочинає кампанію проти дискримінації на конкурсі "Міс Світу".

Крім того, на прес-конференції 27-го вересня дівчина вибачилася перед усіма учасницями і членами журі за те, що приховала інформацію про своє заміжжя та сина.

"Я хочу вибачитися перед членами журі, перед усіма учасницями. Мені дуже шкода. Хочу вибачитися, що була не до кінця відвертою, що не дала можливості пізнати себе до кінця. Що не розповіла про те, що є сенсом мого життя. Це мій маленький син, якого я дуже люблю", - цитує "ТСН" Вероніку Дідусенко.

Зараз сину Вероніки вже 4 роки

Вона також запевнила, що, у першу чергу, пішла на конкурс, аби звернути увагу на свій соціальний проект, покликаний допомагати дітям.


"Почала заповнювати анкету і побачила там вимогу, яка мене приголомшила. Вимогу, щоб не було дітей. На дворі 2018 рік. Багато дівчат мріють потрапити на конкурс краси. Але для таких, як я – матерів, він стає неможливим. Але це абсурдно, ті, у кого є діти, не можуть брати участь у конкурсі", - обурилася Вероніка.

Дідусенко з адвокатом (ліворуч) та бойфрендом Геннадієм Курочкою

"Дехто каже, що я мала можливість висловити свою незгоду до того, як заповнювала анкету. Але якби я не отримала корону, і якби я не пройшла весь цей шлях, я впевнена, нашої зустрічі з вами не було б, і це питання не отримало б такого величезного розголосу", - наголосила дівчина.

Тепер позбавлена корони Дідусенко має намір разом зі своїм адвокатом зібрати документи та звернутися до організаторів конкурсу "Міс Світу", аби вони змінили правила.

"Хочу розпочати боротьбу з дискримінацією. Щоб жодна жінка не пережила такого приниження. Я не маю за ціль повернути корону. Я оголошую початок кампанії, я звертатимуся до лідерів світу", - заявила Дідусенко.

Нагадаємо, раніше на прес-конференції оргкомітет "Міс Україна" заявив, що Дідусенко не має права їхати на конкурс "Міс Світу" до Китаю.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів