З артисток у політики: Приходько оголосила, що йде у команду Тимошенко

30 жовтня 2018, 09:19

Співачка Анастасія Приходько, як виявилося, не просто так вирішила піти зі сцени.

Як і деякі інші артисти, Настя збирається стати політиком. Причому, у команді Юлії Тимошенко.

Про це виконавиця оголосила у своєму Instagram.

"Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як політик у мене буде більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним. І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України", - заявила Приходько.


Анастасія вважає, що більше здатна допомогти українцям саме у ролі політика

"…Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія "Батьківщина"? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями", - пояснила Настя.

З Ляшком не пішла, а з Тимошенко піде

"Ті плани, які обговорюються зараз на Форумах Нового Курсу України, близькі мені по духу, і я вірю, що реалізація цих планів приведе до процвітання нашої Батьківщини. І найголовніше, я знаю, що саме в цій команді я можу реалізувати свій потенціал політика", - наголосила вона.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Шaновні друзі! Кілька тижнів тому я сказала, що покидаю велику сцену. Це було обдумане рішення, яке далося мені нелегко. Останні роки, після численних відвідувань прифронтової зони і спілкування з нашими героями я зрозуміла, що моє покликання допомагати цим людям всім, чим я можу. Допомагати не лише своєю творчістю, але реальними справами. Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як політик у мене буде більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним . І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України. Всі свої рішення я завжди ретельно обмірковую і приймаю свідомо. Саме так, і не інакше, я свідомо вирішила розірвати всі контракти в Росії і повернутися в Україну. Саме тaк, свідомо я відмовилася там від всіх своїх нагород і преференцій. Також свідомо я стала вивчати українську мову і допомагати нашим хлопцям на фронті як волонтер. І, звичайно, свідомо подала позов проти Адміністрації Президента України захищаючи свою честь і гідність. Тепер прийшов час усвідомлено зробити перший крок в своєму політичному житті. Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія «Батьківщина»? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями. Ті плани, які обговорюються зараз на Форумах Нового Курсу України, близькі мені по духу, і я вірю, що реалізація цих планів призведе до процвітання нашої Батьківщини. І найголовніше, я знаю, що саме в цій команді я можу реалізувати свій потенціал політика. Я сподіваюся на вашу підтримку і в майбутньому, і вірю, що якщо мені довірять стати народним депутатом України, то разом з усіма вами і нашою командою ми зможемо змінити Україну так, що станемо не тільки географічним центром Європи, а й центром нового європейського життя.

Публикация от Анастасія Приходько (@prykhodko_official) 29 Окт 2018 в 11:17 PDT

Нагадєамо, про рішення піти з великої сцени Приходько повідомила у середині жовтня, пояснюючи це тим, що втомилася бути неформатом.

До слова, ще три роки тому Настю кликав до своєї партії Олег Ляшко. Але тоді вона не погодилася на заманливу пропозицію.

Цікаво, що лише в травні цього року Приходько казала в інтерв'ю "ЦЕНЗОР.нет", що до політики не хоче, бо не вміє брехати.

"Я не вмію брехати. А там же треба брехати. А коли я брешу, то по мені відразу видно, що я брешу. Я починаю бекати, мекати... Хоча бажання є. Але якщо, можливо, самовисуванцем піти ... Самотній лебідь такий у парламенті десь сидить (сміється). І десь, може, свою там сколотити невелику партійку, яка буде як Робін Гуд", - казала тоді співачка.

А на запитання, до якого політичного табору вона б не пішла, Настя тоді сказала:

"Опозиційний блок". "БЮТ", швидше за все. Я, напевно, боюся людей, які протягом тривалого часу вже при владі. Напевно, не піду до людей, які вже по 20 років сидять в парламенті. Треба йти до молодих".

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів