"Амбасадор дружби між народами" Повалій дала сольник у Кремлі

6 листопада 2018, 13:32

Співачка Таїсія Повалій уперше за 6 років дала сольник у Москві. І не просто десь, а у Кремлі.

Російські ЗМІ та Філіп Кіркоров уже наспівали дифірамбів українці та навіть назвали її амбасадором дружби між народами.

"Ти стала амбасадором любові, дружби, краси і музики", - цитують "Дни.ру" Кіркорова.

Тая зібрала 6 тисяч людей у Кремлі

"Я не можу собі уявити, щоб сьогодні у Палаці спорту в Україні звучали пісні російською мовою, а ти представила цілий блок українською на головній сцені Росії", - підкреслив Філіп.


За інформацією видання, Повалій у Кремлі виконала "Ой, у вишневому саду" і "Цвіте терен", які "у Росії гаряче люблять та співають на застіллях".

"Тому народ у Кремлі не міг стримати сліз, коли артистка виконувала їх. А хіт всіх часів "Червона рута" зал заспівав хором. За це варто вклонитися в ноги Повалій, тому що вона об'єднує братні народи, які політики чомусь намагаються посварити", - пишуть "Дни.ру".

До речі, цього року Тая співала "Цвіте терен" на російському каналі

Крім того, видання побачило патріотизм ще й у тому, що на бенкеті після концерту присутні гості підтримали тост "Будьмо! Гей! Гей! Гей!".

"Це теж показник величезної любові в Росії до українських культури, музики і мови", - пише "Дни.ру".

View this post on Instagram

@Regran_ed from @tpovaliyfan - 5 ноября 2018 года в Государственном Кремлевском Дворце состоится грандиозное СУПЕР-ШОУ Таисии Повалий! Народная артистка порадует вас любимыми хитами прошлых лет, а также представит музыкальные новинки! Это не просто концерт... Новое шоу Таисии "Сердце - дом для любви" - феерия света, музыки и блеска. Сильный, редкий по тембральному окрасу голос Таисии, шикарные постановки, яркие костюмы никого не оставят равнодушным. Позволяя себе экспериментировать в поисках нового, Таисия много импровизирует, что придает каждому ее выступлению эксклюзивность и неповторимость. ЗВЕЗДНЫЕ ГОСТИ: Николай Басков и Стас Михайлов Начало в 19:00. Успейте купить билет! 👍 📍КУПИТЬ БИЛЕТ: https://www.concert.ru/Event?ActionID=78918 📍ЗАКАЗАТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ: +7495 6442222 #ТаисияПовалий #Повалий #СердцеДомДляЛюбви #НовоеШоу #СуперШоу #Москва #НиколайБасков #СтасМихайлов #Анонс - #regrann

A post shared by Таисия Повалий (@tpovaliyofficial) on Nov 1, 2018 at 7:43am PDT

Повалій теж прокоментувала свій концерт у Кремлі.

"Деякий час тому у мене всередині була якась зупинка. Раптом зник вогонь, який завжди має горіти в артиста. Мені не хотілося нічого. Саме тоді на мене почалися гоніння, період в житті був непростий. Я навіть не святкувала свій ювілей - просто було дуже сумно. Поїхала в Іспанію, довго жила серед природи, пішла в себе і шукала відповіді на всі питання", - побідкалася артистка.

Хочеться згадати жарт сина Повалій та запитати: "Знову напилася?"

"І ось тоді я багато чого зрозуміла, усвідомила, що маювиконувати свою місію на цій землі, дану мені Богом. Виконувати, незважаючи ні на які перешкоди. І як тільки я до цього прийшла, мені одна за одною стали приходити пісні. Ось і захотілося їх виконати, а заодно відзначити ювілеї, які тоді довелося пропустити. Концерт в Кремлі - певний життєвий етап", - заявила Повалій.

Як відомо, Таїсія періодично буває у Кремлі. То на преміях, то у збірних концертах.

Фото "Дни.ру" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів