Дорофеєва сходила до посольства Кореї по нагороду. ФОТО

Четвер, 6 грудня 2018, 13:32

Хто б міг подумати, що співачка Надя Дорофеєва стане тією, кого нагородять за дружбу з Кореєю. Але саме Надю посол Республіки Кореї Лі Янг Гу відзначив за популяризацію корейської культури в Україні.

Як відомо,  солістка "Время и Стекло" багато років захоплюється корейською модою та музикою.

А в 2016-му році група брала участь в корейсько-українському концерті дружби.

 Тепер у Дорофеєвої не лише музичні премії

Власне, за внесок у зміцнення корейського іміджу в Україні та українського іміджу в Кореї, а також популяризацію k-pop культури, Надю і відзначили.

На церемонії були присутні продюсер MOZGI Entertainment Ірина Горова і Почесний Консул Республіки Корея в Херсонській, Дніпропетровській і Запорізькій областях Микола Баграєв, який є ініціатором та організатором музичної акції Ukraine like Korea

"Уже кілька років я захоплююся Кореєю і не втомлююся освічуватися в любові корейській культурі, моді, музиці і дизайну… І завдяки таким ініціативам, як "Україна як Корея", українські артисти мають можливість представляти свою країну у всьому світі. Для мене велика честь отримати нагороду від Посольства Республіки Корея. Я впевнена, що це початок нашої великої творчої та музичної дружби", - зазначила Дорофеєва.

Не дарма Надя навезла до Києва купу корейського одягу та відкрила магазин

Нагадаємо, нещодавно Надя з колегою Позитивом отримали нагороду M1 Music Awards.

Фото прес-служби та з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів