"Фея сипле чарівний пилок": Трамп насмішив мережу химерним рухом. ВІДЕО

12 грудня 2018, 11:59

Американський президент Дональд Трамп - невичерпне джерело приколів та інтернет-мемів. Причому для того, щоби зчинити фурор у соцмережах, 72-річному американському керманичеві часто вистачає одного-єдиного слова або руху.

Інтернет-користувачі не встигли нареготатися з того, як Трамп пестив конячий зад, як з'явилося нове вірусне відео моменту, коли президент перед початком традиційного футбольного матчу між командами військових вишів США підкидав монетку для жеребкування.

Дональд Трамп сходив на футбол і повеселив мережу

Про це пише The Huffington Post.

"Наче фея сипле чарівний пилок... Наче відпускає поштового голуба у небо... Наче годує чайок... Наче розкидає конфеті... Це ж Трамп, чого ви ще чекали?..", - кепкують у мережі.


"Жива зйомка, як він у Білому домі приймає рішення", - зазначають у Twitter.

Іще є версії, що Дональд навмисне так відкинув монетку, побоюючись, що вона впаде йому на голову і пошкодить легендарну зачіску. Окремо порадував інтернет-користувачів царствений жест Трампа, яким він наказав, щоби хтось монетку підняв. По завершенні президентського строку йому радять почати працювати фокусником на дитячих святах.

Кажуть, що Дональдові, мабуть, нечасто доводилося тримати в руках монети, тож він не дуже второпав, що воно таке. І, звісно ж, в черговий раз люди сміються з маленьких долоньок політика.

Нагадаємо, нещодавно "зіркою" соцмереж знову стала Меланія Трамп та її "кривавий" різдвяний декор Білого дому.

Відео й фото з Twitter та Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів